Marka Ceramica Vogue to firma, która zajmuje się projektowaniem oraz produkcją ceramiki o wysokiej jakości. Nowoczesne, Włoskie płytki są wybierane przez nawet najbardziej wymagających konsumentów na całym świecie. W naszym sklepie znajdziesz dużą różnorodność produktów tego producenta, a więc z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Biorąc pod uwagę jakość wyrobów serie Ceramica Vogue Graph oraz Ceramica Vogue Flauti to dwie serie, które są wręcz sprzedawane w hurtowych ilościach.

Wszystkie wyroby tego producenta spełniają wszelkie normy jakości, co oznacza, że dopasowane są niemalże do każdego wnętrza. Mocny nacisk na estetykę oraz wykorzystywanie nowoczesnych technologii produkcyjnych to główne cechy wyróżniające tę firmę spośród innych działających na rynku.

Ceramica Vogue – co to za płytki?

Biorąc pod lupę płytki Ceramica Vogue można śmiało powiedzieć, iż te to przede wszystkim: Włoska tradycja, wysoka jakość wykonania, innowacyjny wygląd oraz wzory z widocznymi nawet najdrobniejszymi detalami. Warto wiedzieć o tym, że Ceramica Vogue to czołowy producent płytek szkliwionych i gresu stosowanego na podłogach i ścianach. Ciekawostką jest fakt, że produkty tego producenta są także mrozoodporne.

Płytki Ceramica Vogue dostępne w naszym sklepie Internetowym występują w rozmiarze 80 x 80 cm oraz grubości sięgającej 10 mm. Dzięki takim parametrom zarówno układanie płytek, jak i ich wytrzymałość została utrzymana na odpowiednim poziomie. Wyroby z mocnymi akcentami w postaci niepowtarzalnego wzornictwa stworzone w kolorystyce nawiązującej do betonu charakteryzują się też matowym wykończeniem.

Gdzie sprawdzą się płytki Vogue Flauti?

Materiały wykończeniowe Vogue Flauti, które sprzedajemy w naszym sklepie Internetowym, pochodzą bezpośrednio od producenta, dzięki czemu masz pewność, że te są oryginalne i odpowiedniej jakości. Zastanawiasz się, gdzie możesz zastosować płytki Ceramica Vogue? Ich matowe wykończenie oraz szara kolorystyka doskonale nadaje się do loftowych wnętrz i nie tylko. Zawsze wtedy, kiedy chcesz stworzyć pomieszczenie wyróżniające się spośród innych, postaw na ten rodzaj płytek. Te nadają się nie tylko do przedpokoju, ale i łazienki czy nawet kuchni.

SEKCJA FAQ:

Ile kosztują płytki Ceramica Vogue?

Dostępne w naszym sklepie Internetowym płytki Ceramica Vogue kosztują 390 złotych za metr kwadratowy. Nie jest to wygórowana cena, biorąc pod uwagę jakość tych wyrobów oraz fakt, iż te są łatwe w układaniu zarówno na ścianach, jak i podłogach.

W jaki sposób wykończone są płytki Vogue Flauti?

Ten rodzaj materiału posiada matowe wykończenie, a więc dodaje wnętrzu nieco elegancji. Co ciekawe, stosując płytki Vogue Flauti możesz mieć pewność, że każde pomieszczenie, w jakim zostaną zamontowane, będzie wyglądać niesamowicie.

W jakich rozmiarach dostępne są płytki Ceramica Vogue?

Płytki tego producenta, które sprzedajemy w ramach oferty naszego sklepu Internetowego są dostępne w rozmiarze 80 x 80 cm. Można powiedzieć, iż jest to standard jeśli chodzi o wymiary tego typu produktów. Taka wielkość pozwala na ich wygodne układanie, a w razie potrzeby docięcie z wykorzystaniem specjalistycznych maszyn do odpowiedniego kształtu i wymiarów.

FLAUTI (2)