Płytki flow tech do nowoczesnych wnętrz

Płytki z kolekcji flow tech charakteryzują się bardzo nowoczesnym designem. Kolorystyka nawiązuje bezpośrednio do metalu, stanowiąc idealne uzupełnienie wnętrz w stylu nowoczesnym. Powierzchnia płytek z kolekcji flotech jest matowa, jednakże sprawia ona wrażenie delikatnych błysków, charakterystycznych dla metalu. Gama kolorystyczna oparta jest na brązach w różnych odcieniach od jaśniejszych do bardzo ciemnych. Przełamaniem tego są złote refleksy, które imitować mają prawdziwy metal. Dlatego płytki floor gres flowtech wyglądają bardzo nietuzinkowo, a także niezwykle nowocześnie. Dlatego też kidal wpisują się w charakter nowoczesnych wnętrz. Mogą one stanowić idealne wykończenie zarówno salonu, korytarza, kuchni. Dodatkowo można stosować je również na zewnątrz, na przykład na tarasie lub balkonie. Matowa powierzchnia sprawia, że zminimalizowane jest ryzyko poślizgnięcia się. Tym samym płytki zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa dla użytkowników.

Szerokie zastosowanie płytek z kolekcji flotech

Płytki flow tech dostępne są w bardzo wielu rozmiarach. Dzięki temu z łatwością można dobrać taki ich wymiar, który najbardziej będzie odpowiadał potrzebom architektonicznym w zakresie wykończenia danego wnętrza. Dlatego też dostępne są zarówno mniejsze rozmiary jak i bardzo duże. Daje to szerokie możliwości aranżacyjne. Grubość płytek flotech uzależniona jest od ich przeznaczenia. Mogą one mieć 6 mm w przypadku płytek przeznaczonych do wnętrz lub nieco więcej, na przykład 10 mm. Co więcej płytki floor gres flowtech charakteryzują się wysoką klasą ścieralności. Dzięki temu są one niezwykle odporne na ścieranie oraz częste użytkowanie. Z tego względu mogą być one wykorzystywane nie tylko w przestrzeni prywatnej, lecz również publicznej. Z sukcesem można stosować je także we wnętrzach o dużym natężeniu ruchu, jak na przykład korytarze, hotelowe holle, a także sale konferencyjne. Dużą zaletą tejże kolekcji jest jej nowoczesny, a jednocześnie ponadczasowy design. Odniesienie do metalu sprawia, że płytki mają niejednoznaczny charakter. Ich twardą kolorystykę brązu przełamują złote akcenty, które sprawiają, że płytki wyglądają niezwykle elegancko. Dlatego też warto stosować je w szczególnie reprezentacyjnych pomieszczeniach, w których będą prezentowały się doskonale.

Atrakcyjne ceny płytek z kolekcji floor gres flowtech

Dużą zaletą płytek flow tech jest ich rektyfikacja. Jest to dodatkowy zabieg w zakresie obróbki płytek, który polega na dodatkowej obróbce mechanicznej. W jej wyniku płytki uzyskują niemalże idealnie równe brzegi. Dzięki temu ich rozmiary są niemal identyczne. Co więcej płytki rektyfikowane zyskują nie tylko identyczną długość i szerokość, lecz także grubość. Charakterystyczne jest wówczas również ostre zakończenie na krawędziach. Dzięki temu płytki rektyfikowane flotech można układać z minimalną szerokością fugi. Jest to zatem niezwykle korzystne zwłaszcza w przypadku, kiedy pragniemy stworzyć jednolitą podłogę, która nie jest przerywana szerokimi fugami. Daje to niesamowity efekt końcowy, sprawiając wrażenie, że podłoga tworzy jednolitą taflę. Dodatkowo płytki z kolekcji floor gres flowtech można uzyskać w bardzo zróżnicowanych i atrakcyjnych cenach, które są adekwatne do najwyższej jakości tychże produktów.

FAQ:

Czy płytki z tej kolekcji można stosować na zewnątrz?

Tak, możliwe jest zastosowanie płytek na zewnątrz ze względu na ich wysoką odporność na czynniki atmosferyczne, a także wysoką klasę ścieralności.

Co oznacza że płytki są ratyfikowane?

Oznacza to, że płytki zostały poddane dodatkowemu procesowi, aby ich brzegi zostały wyrównane kropka W ten sposób każda płytka ma niemalże identyczny rozmiar z bardzo dużą dokładnością. Ułatwia to układanie płytek, a także pozwala na stosowanie minimalnej szerokości fugi.

Czy istnieje możliwość indywidualnego ustalenia ceny płytek?

Tak, przy większych zamówieniach klient może negocjować cenę indywidualnie. W tym celu warto skontaktować się za pośrednictwem wiadomości mailowej.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 36