Nowoczesne wnętrza z płytkami Tubądzin Elementary

Płytki z kolekcji Tubądzin Elementary wyróżniają się ponadczasowym elementem dekoracyjnym. Zastosowane na nich wzory są geometryczne, ale także przypominające plastry miodu, lecz również piasek na plaży. Jest to zatem ponadczasowa stylistyka, która wpisuje się nie tylko w nurt nowoczesny, znaczy również klasyczny. Płytki o charakterystycznych wzorach z kolekcji Tubądzin Elementary rewelacyjnie wyglądają zarówno z gładkimi jak i strukturalnymi ścianami. Wywołują efekt luksusu oraz elegancki. Dlatego warto wybierać się zwłaszcza do pomieszczeń, które mają reprezentacyjny charakter.

Jednakże kolekcja sprawdzi się doskonale nie tylko w salonie, czy też pokojach, gdyż wykorzystać można ją również w przypadku łazienki, korytarza, a nawet przestrzeni o dużym natężeniu ruchu. Dlatego też z kolekcji płytek Tubądzin Elementary korzystać mogą z sukcesem hotele, restauracje. Wysokiej jakości walory estetyczne kolekcji płytek Tubądzin Elementary mogą poprawić estetykę całego pomieszczenia. Dodatkowo płytki te posiadają bardzo charakterystyczną strukturę, dzięki której osadzanie się zabrudzeń jest znacznie słabsze. Tym samym zabrudzenia, kurz, ale również zacieki stają się dużo mniej widoczne. Wobec czego czyszczenie może odbywać się z wykorzystaniem tylko delikatny w środków ogólnoczyszczących.

Tubądzin Elementary – nowoczesny design w dobrej cenie

Cała kolekcja płytek została poddana procesowi rektyfikacji. Dzięki czemu płytki uzyskały bardzo ujednolicona wielkość. Idealnie oszlifowane oraz wygładzone krawędzie sprawiają, że każdy pojedynczy egzemplarz płytki z kolekcji jest identyczny jak pozostałe są plaże. Dlatego podczas układania można zastosować bardzo małą ilość fugi. Bardzo jednak nie rezygnować z fugi całkowicie, gdyż zgodnie z doświadczeniem oraz sztuką budowlaną mogłoby zmniejszyć walory estetyczne oraz użytkowe płytek. Fuga może mieć zatem jedynie 2 mm szerokości. Jest to wystarczające do tego, aby płytki charakteryzowały się idealnym wyglądem, a także trwałym spojeniem.

Dzięki tak niewielkiej szerokości fugi podłoga prezentuje się rewelacyjnie jako jednolita tafla. Fuga nie jest widoczna, zwłaszcza w przypadku większych pomieszczeń. Natomiast w odniesieniu do mniejszych przestrzeni Daje to efekt optycznego powiększenia wnętrza. Warto zastosować także płytki rektyfikowane ze względu na to, że ich montaż przebiega znacznie szybciej. Dlatego też kolekcja płytek Tubądzin Elementary cieszą się bardzo wysokim uznaniem klientów, nawet tych, którzy mają bardzo wysokie wymagania. Płytki te dostępne są ponadto w bardzo atrakcyjnych cenach, co jest kolejnym ich atutem. Dodatkowo są one niezwykle wytrzymałe, nawet w wyniku silnego nacisku, a także intensywnego użytkowania.

FAQ:

Czy płytki Tubądzin Elementary można zamówić przez internet?

Oczywiście, istnieje możliwość zamówienia kolekcji płytek przez internet. Wówczas zostaną one dostarczone przez sprawdzoną firmę kurierską, aby w ten sposób zminimalizować ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu. Płytki dostarczane są zatem w idealnym stanie, a ponadto podlegają dodatkowym zabezpieczeniem, aby nie doszło do ich uszkodzenia. Natomiast klient może na bieżąco obserwować stan realizacji zamówienia, a także drogę, którą pokonały zamówione przez niego produkty.

Czy płytki poddane zostały procesowi rektyfikacji?

Tubądzin Elementary jest kolekcją, która została objęta procesowi rektyfikacji, aby w ten sposób zwiększyć efektywność montażu, a także walory estetyczne pomieszczenia, w którym zamontowane zostały płytki. Proces ratyfikacji jest zatem innowacyjny pod względem technologicznym, a jednocześnie wzbogaca i uszlachetnia każdą płytkę.

Czy można indywidualnie negocjować cenę płytek?

Klienci mają możliwość otrzymania atrakcyjnych rabatów cenowych, w przypadku, kiedy składają większe zamówienie na płytki. W tym celu muszą oni skontaktować się indywidualnie z obsługą sklepu, informując o planowanej ilości zakupu. Na tej podstawie cena ustalana jest indywidualnie.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.