Sant-agostino deconcrete w wykończeniach nowoczesnych wnętrz

Sant-agostino deconcrete to płytki wyjątkowe. Przede wszystkim nawiązują one do stylu lastryko. Styl ten cieszy się aktualnie ogromnym zainteresowaniem klientów. Zastosowanie nowoczesnych możliwości technologicznych produkcji sprawia, że kolekcja zeskakuje efektownym wzornictwem. Na powierzchni kafli znajdują się drobinki kamieni o zróżnicowanej średnicy. Są one zarówno większych jak i mniejszych rozmiarów. Co więcej drobne elementy wyróżniają się zróżnicowaną kolorystyką. Tym samym cała gama kolorystyczna kolekcji jest bardzo urozmaicona. Dzięki temu klienci mogą dobrać ją do swoich predyspozycji oraz do stylistyki wnętrza. Cała kolekcja Sant-agostino deconcrete jest niezwykle unikatowa. Wynika to nie tylko z estetyki poszczególnych płytek, lecz także dużej ilości zróżnicowanych tekstur. Kolekcja posiada natomiast charakterystyczny motyw przewodni, jakim jest wzornictwo lastryko. Z pozoru chaotyczne cząstki kamieni o zróżnicowanych wielkościach tworzą oryginalny element estetyczny oraz dynamiczny wzornictwo. Dlatego jest to doskonały wybór dla każdego nowoczesnego oraz klasycznego wnętrza.

Sant-agostino deconcrete – najwyższa jakość wykonania oraz niepowtarzalna estetyka

Sant-agostino deconcrete to płytki pełne ekspresji oraz dynamizmu. Są dedykowane w szczególności osobom ceniącym interesujące rozwiązania oraz nietypowe aranżacje. Płytki Idealnie pasują zarówno do przestrzeni i mieszkalnych lecz również nowoczesnych biur oraz lokali gastronomicznych. Doskonale sprawdzają się także w hotelach oraz w salach konferencyjnych. Pozwalają na uzyskanie bardzo różnorodnych efektów wizualnych, stanowiący oryginalny dodatek do każdego wnętrza. Płytki dostępne są w wersji matowej lub wersji z połyskiem, w zależności od potrzeb klientów.

Kolekcja płytek Sant-agostino deconcrete dla wymagających klientów

Kolekcja Sant-agostino deconcrete jest odpowiedzią na designerskie potrzeby estetyczne. Dzięki zróżnicowanym proporcjom kamieni oraz atrakcyjnej kolorystyce tła płytki mogą stworzyć ekstrawagancki dodatek do każdego wnętrza. Są dostępne zarówno w bardziej dynamicznej, jak i stonowanej wersji. Co więcej płytki z kolekcji Sant-agostino deconcrete różnią się także formatem. To zaś sprawia, że pasują idealnie zarówno do większych jak i mniejszych wnętrz. Płytki zostały także poddane innowacyjnemu procesowi rektyfikacji. Polega on na dodatkowej obróbce, aby dzięki temu uzyskać idealne proporcje płytek. Każdy egzemplarz kolekcji ma identyczne rozmiary. Jest to dużym ułatwieniem zwłaszcza podczas układania płytek na podłodze. Daje to także szanse na stworzenie minimalnej szerokości fugi. Co za tym idzie płytki tworzą optycznie i jednolitą cale podłogi. Efekt taki Najczęściej uzyskiwany jest w nowoczesnych przestrzeniach. Pozwala on optycznie powiększyć każde wnętrze oraz dodać mu odrobinę luksusu. Imponująco wygląda tak że wzornictwo lastryko, które wprowadza do wnętrza orzeźwienie oraz dynamizm.

FAQ:

Czy kolekcję Sant-agostino deconcrete można zastosować w kuchni?

Tak, płytki kolekcji Sant-agostino deconcrete idealnie nadają się do zastosowania w kuchni ze względu na swoją wytrzymałość oraz jakość wykonania. Są one stworzone z bardzo wytrzymałych materiałów, Przez co można poddawać je wielokrotne mu czyszczeniu, a także działaniom niekorzystnych substancji.

Czy można oddać zakupione płytki przez internet?

Każdy klient ma prawo odstąpić od umowy zakupu płytek jeżeli tylko w ciągu dwóch tygodni prześlę podpisane oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Klient zobowiązany jest również do oddania w nienaruszonym stanie zakupionych płytek. Po rozpatrzeniu zwrotu następuje przesłanie środków finansowych na konto klienta.

Czy Sant-agostino deconcrete można komponować z tapetą na ścianie?

Oczywiście, kolekcja ta jest stosunkowo uniwersalna, Przez co można wykorzystać ją w bardzo wielu aranżacjach, zgodnie ze swoimi predyspozycjami. Należy jednak zwrócić uwagę na to, aby wzory na tapetach były stosunkowo stonowane.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 32