Tubądzin Tartan – płytki do nowoczesnych wnętrz

Tubądzin Tartan to płytki imitujące kamień naturalny. Tym samym mieszczą się one w specyfice aktualnych trendów we wnętrzach. Płytki te są wyjątkowo trwałe, a także odporne na uszkodzenia oraz ścieranie. Co więcej w przeciwieństwie do prawdziwego kamienia nie wymagają one impregnacji, ani też szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych. Płytki Tubądzin Tartan wyróżniają się także niezwykle wysokimi walorami estetycznymi. Dlatego doskonale wpisują się w wnętrza w stylu industrialnym, minimalistycznym oraz nowoczesnym.

Bogate spektrum odcieni sprawia, że kolekcja może być wykorzystana niemalże w każdym pomieszczeniu. Co więcej płytki imitujące kamień idealnie łączą się z drewnem, metalem oraz szkłem. Można je także zestawiać z naturalną cegłą. Dlatego idealnie pasują zarówno do łazienki, na korytarz, do salonu czy kuchni. Tworzą niepowtarzalny nastrój w kameralnych wnętrzach. Jednak mogą być też stosowane w przypadku wnętrz komercyjnych, takich jak restauracja, kawiarnie czy sklepy.

Płytki Tubądzin Tartan w aranżacje wnętrz

Tubądzin Tartan to kolekcja płytek, która charakteryzuje się niezwykłymi walorami estetycznymi. Płytki posiadają małe drobinki ciemne i jasne. Tym samym wyróżniają się niepowtarzalnym wzornictwem. Mogą być stosowane zarówno na powierzchni podłogowej jak i na ścianie. Kolekcja posiada aż 4 różne wzory kolorystyczne, wśród których znajdują się ciepłe oraz zimne odcienie. Dzięki czemu można z łatwością stworzyć pomieszczenie o określonej tonacji barwnej. Jest to niezwykle ważne zwłaszcza w przypadku doboru mebli, które także powinny odpowiadać ciepłem lub chłodnym odcieniu, aby w ten sposób zachować jednolity charakter wnętrza.

Wybierając płytki z kolekcji Tubądzin Tartan można stworzyć unikalne wnętrze, która będzie służył o wiele lat bez konieczności remontu czy też dodatkowych nakładów finansowych. Płytki wysokiej jakości to gwarancja eleganckiego designu, a także niezawodności użytkowania. Dzięki szlachetnemu wykończeniu płytki posiadają matową strukturę. Jest to współcześnie bardzo popularny trend, który wyróżnia nowoczesne wnętrza. Faktura płytek z kolekcji Tubądzin Tartan została stworzona w taki sposób, aby nie dochodziło do nadmiernego gromadzenia się zabrudzeń oraz cieczy i wilgoci. Tym samym płytki z łatwością można czyścić, stosując uniwersalne środki do czyszczenia powierzchni. Nawet po wielokrotnym czyszczeniu, a także wieloletnim użytkowaniu płytki nie tracą swojej pierwotnej faktury, a także koloru.

Tym samym bardzo często wykorzystywane są w przypadku przestrzeni publicznej, w której natężenie ruchu jest stosunkowo wysokie. Doskonale prezentują się również we wnętrzach, w których panuje minimalizm oraz styl boho. Niestandardowa forma wzornicze odróżnia płytki Tubądzin Tartan na tle pozostałych kolekcji. Jednocześnie płytki te dostępne są w niezwykle atrakcyjnej cenie, co sprawia że jest Jakub jest bardzo opłacalny i korzystny. W ten sposób można w sposób ekonomiczny oraz praktyczny wykończyć swoje wnętrze na długie lata.

FAQ:

Czy płytki można stosować w nowoczesnych wnętrzach na przykład w salonie?

Płytki dostępne w kolekcji Tubądzin Tartan cechują się unikalnym wzornictwem. Dzięki temu doskonale komponują się w nowoczesnych przestrzeniach. Mogą być także idealnym dodatkiem do nowoczesnych mebli oraz innych elementów wyposażenia wnętrz. Niebanalna kolorystyka sprawia, że wnętrza stają się unikalne.

Czy płytki Tubądzin Tartan są rektyfikowane?

Płytki tej kolekcji nie zostały poddane procesowi rektyfikacji. Jednak wyróżniają się bardzo wysoką jakością oraz odpornością na ścieranie. Dodatkowo cechują się także stosunkowo dużą grubością, która wynosi aż 8 mm. Tym samym są to płytki idealny także do pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu.

W jakich wersjach kolorystycznych dostępne są płytki Tubądzin Tartan?

Kolekcja obejmuje cztery wersje kolorystyczne. Dwie z nich cechują się ciepłym odcieniem zaś dwie pozostałe chłodnym. Są towarze oraz szarości, które odpowiadają aktualnym trendom wnętrzarskim.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4