Venetian-Marble – klasa i wysoka jakość wykończenia

Venetian-Marble to kolekcja, która opiera się na klasycznej wersji lastryko. Są to zatem okruchy kamieni granitowych oraz marmurowych, zatopione w odpowiednim spoiwie. Kolekcja ta doskonale odpowiada na modną obecnie stylistykę surowych wnętrz. Zgodnie z zapotrzebowaniem klientów kolekcja inspirowana lastryko obejmuje stonowaną kolorystykę, która oscyluje wokół odcieni jasnych i ciemnych szarości. Barwy uzyskano dzięki wykorzystaniu domieszki naturalnych pigmentów oraz kruszywa ciemnych i jasnych skał. Tym samym kolekcja płytek w stylu lastryko dostępna jest bardzo szerokiej palecie kolorystycznej. Dzięki czemu można dopasować ją do swoich potrzeb oraz idealnie wkomponować w wystrój swojego wnętrza.

Płytki Venetian-Marble do stylowych wnętrz

Imponujące wzornictwo płytek z kolekcji Venetian-Marble jest bezpośrednim nawiązaniem do aktualnej mody na wzory w stylu lastryko. Klienci mają zatem bardzo szeroką możliwość wyboru spośród większych lub mniejszych elementów kamien.do wyboru są także różne formaty płytek, które idealnie dopasowują się zarówno do większych jak i małych przestrzeni. Bogata oferta płytek gresowych może zostać także wykorzystana jako schody lub posadzka. Kolekcja Venetian-Marble umożliwia także aranżacje łazienek, kuchni oraz salonów. Może być te doskonała alternatywa dla wszelkiego rodzaju kamieni lub nawet betonu. Jednocześnie nie traci się uroku oraz wyjątkowych walorów praktycznych. Kolekcja idealnie komponuje się zarówno z drewnem jak i szkłem. Dzięki czemu można tworzyć uniwersalne oraz bardzo nowoczesne stylizacje wnętrz, które z pewnością będę wyglądać zachwycająco. Lastryko jest zatem nawiązaniem do motywów naturalnych, gdyż wykorzystuje się naturalny skały oraz kamienie. Dzięki nieszablonowym kompozycjom całość wygląda imponująco.

Co wyróżnia Venetian-Marble?

Venetian-Marble jest kolekcją, która charakteryzuje się przede wszystkim bardzo wysoką jakością wykonania. Płytki dostępne są w różnych formatach, tym samym dobrać je można do własnych predyspozycji. Posiadają matową powierzchnię, dzięki czemu ich czyszczenie jest stosunkowo proste. Co więcej ze względu na odpowiednią obróbkę zewnętrzną płytki wykazują się także antypoślizgowym wykończeniem. Jest to szczególnie ważne w takich pomieszczeniach Jak łazienka, kuchnia oraz korytarz. Cała kolekcja poddana została procesowi rektyfikacji. Proces ten prowadzi do uzyskanie regularnych brzegów oraz niemal identycznych rozmiarów każdego egzemplarza płytki. Oznacza to, że kąty mają dokładnie 90 stopni, natomiast krawędzie zostają zakończone ostro. Dlatego w przeciwieństwie do płytek kalibrowany, płytki rektyfikowane nie wykazują różnic w rozmiarach w każdej z paczek. Jest to szczególnie ważne podczas układania produktu. Wówczas uzyskać można niemalże idealnie gładką i jednolitą tafle podłogi. Jest to możliwe dzięki temu, że płytki rektyfikowane wymagają jedynie bardzo niewielkiej grubości fugi. Jednak zgodnie z opinią specjalistów nie należy pomijać elementów fugi, który bezpośrednio wpływa na trwałość montażu płytek oraz ich estetykę.

FAQ:

Czy można dokonać zwrotu płytek?

Oczywiście, konsumenci mają możliwość dokonania zwrotu zamówionych płytek. W tym celu należy w ciągu dwóch tygodni od ich zakupu przesłać drogą elektroniczną lub pocztą tradycyjną oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Następnie klient zobowiązany jest do zwrotu zakupionego towaru. Zwrot środków finansowych następuje w ciągu kilku dni.

Do jakich wnętrz pasuje kolekcja płytek Venetian-Marble?

Venetian-Marble to wyjątkowa kolekcja, która idealnie sprawdza się w bardzo wielu wnętrzach. Przede wszystkim są to wnętrze szczególnie reprezentatywne, takie jak salon, ale również korytarz czy też pokoje dzienne. Wszystko jednak zależy od i sposoby aranżacji oraz z planowanego efektu.

Jakie istnieją formy płatności?

Klienci mają do wyboru dwie formy płatności. Jest to przelew internetowy z banku lub płatność za pomocą karty płatniczej za pośrednictwem firmy przelewy24.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16