Stylowe płytki Tubądzin Blinds

Tubądzin Blinds to jedna z najbardziej nowoczesnych kolekcji płytek, która opiera się na stylu minimalistycznym. Współcześnie minimalizm jest bardzo silnym trendem, który wyróżnia się nie tylko na umiarkowaniem i prostotą, lecz również powściągliwością dekoracyjną. Dotyczy to nie tylko kolorystyki płytek, lecz również ich funkcjonalności. Dlatego też kolekcja Tubądzin Blinds poza niepowtarzalnymi efektami estetycznymi cechuje się również przejrzystym oraz funkcjonalnym wykonaniem. Dlatego kolekcja idealnie współgra z geometrycznymi meblami, na przykład umywalką czy też muszlą toaletową.

Doskonale wygląda także z białymi meblami, tworząc w ten sposób spójny wygląd całej przestrzeni. Co więcej kolekcja Tubądzin Blinds bazuje na jasnych odcieniach beżu. Są one dostępne w kilku wariantach. Dzięki czemu klienci z łatwością mogą dopasować walory kolorystyczne oraz i nasycenie koloru do swoich potrzeb. Jasne odcienie beżu posiadają jednak dodatkowe gradacje oraz drobinki, dzięki czemu znacznie mniej widoczne są zabrudzenia pojawiające się na płytkach. Jest to zatem niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, gdyż wówczas sprzątanie może odbywać się rzadziej.

Tubądzin Blinds – klasyka i minimalistyczny design

Nowoczesna kolekcja płytek Tubądzin Blinds wyróżnia się bardzo wysoką jakością. Czy ze względu na to płytki mogą być stosowane nie tylko wewnątrz budynku, lecz również na zewnątrz. Doskonale prezentują się zarówno w korytarzu, łazience, kuchni. Jednak z sukcesem mogą być ułożone także w salonie. Dotyczy to w szczególności nowoczesnych wnętrz, w których stawia się na minimalizm oraz artystyczne podejście. Wszystkie płytki z kolekcji Tubądzin Blinds zostały poddane procesowi rektyfikacji. Polega to na dodatkowej obróbce mechanicznej płytek, aby w ten sposób uzyskać idealnie równe brzegi. Proces ten sprawia, że płytki mają ostre zakończone krawędzie, natomiast każdy róg ma idealnie 90 stopni. Jest to bardzo korzystne dla komfortu układania płytek.

Co więcej dzięki rektyfikacji można zastosować jedynie minimalną szerokość fugi. Nowoczesne podłogi wyglądają wówczas jak jedna tafla. Niewielkie fugi są niemalże niewidoczne, co znacznie zwiększa walory estetyczne całej podłogi. Rektyfikacja to także proces, który pozwala na przyspieszenie montażu płytek w danym pomieszczeniu. Dodatkowo kolekcja Tubądzin Blinds cechuje się dużą odpornością na częste użytkowanie, a także mycie i szorowanie. Dlatego płytki mogą być zastosowane także w tych pomieszczeniach, gdzie występuje stosunkowo wysokie natężenie ruchu. Mogą być do między innymi budynki administracji publicznej, ale również wnętrza hoteli, restauracji, a także wielu innych miejsc. Minimalistyczny charakter płytek z kolekcji Tubądzin Blinds sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla klientów ceniących prostotę oraz gustowne wykończenie wnętrz.

FAQ:

W jakich wymiarach dostępne są płytki Tubądzin Blinds?

Płytki z kolekcji Tubądzin Blinds dostępne są w dwóch wymiarach. Pierwszy z nich to 29,8 na 59,8. Natomiast drugi wymiar płytek w tej kolekcji wynosi 44,8 na 44,8. Są to zatem płytkim kwadratowe oraz prostokątne o stosunkowo dużych wymiarach. Dlatego idealnie pasują do nowoczesnych wnętrz, gdzie najczęściej wybiera się większe wymiary płytek dla uzyskania jeszcze lepszego efektu dekoracyjnego.

W jakich kolorach dostępne są płytki Tubądzin Blinds?

Tubądzin Blinds to stylowa kolekcja płytek, która opiera się na stonowanych odcieniach. Są to jasne beże, o różnym stopniu gradacji, aby w ten sposób Każdy klient mógł dopasować je do swoich indywidualnych predyspozycji oraz potrzeb kolorystycznych. Dodatkowo kolory zostały dobrane w taki sposób, aby idealnie współgrać z kolorystyką nowoczesnych wnętrz, która często opiera się na kontrastach, ale również na wykorzystaniu białych mebli.

Czy można zwrócić zamówiony towar?

Każdy klient ma prawo odstąpić od umowy kupna sprzedaży w ciągu dwóch tygodni. Ma jednak obowiązek dostarczenia wszystkich płytek w stanie nienaruszonym. Następnie może spodziewać się zwrotu środków finansowych na swoje konto.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5