Nowoczesne płytki Rex La Roche imitujące kamień

Rex La Roche to niezwykle wyjątkowa kolekcja płytek, która bazuje na wiernym odwzorowaniu struktury oraz estetyki naturalnego kamienia. Dzięki temu płytki charakteryzują się niezwykle ponadczasowym wykończeniem oraz klasyczną stylistyką. Dostępne są w bardzo zróżnicowanych wariantach kolorystycznych, obejmujący zarówno jasne beże jak również ciemne brązy. Co więcej płytki zawierają niewielkie drabinki, które nie tylko odbijają światło, tworząc świetlne refleksy, lecz również nadają niepowtarzalny charakter każdej płytce. Dodatkowo ze względu na bierny odwzorowywanie struktury kamienia płytki mają bardzo nieregularny wzory, które wyglądają jednak niezwykle atrakcyjnie.

Tym samym z sukcesem wzbogacić mogą wnętrze zarówno klasyczne jak i nowoczesne. Rewelacyjnie wyglądają także w wnętrzach w stylu glamour oraz boho. Z łatwością można dopasować do nich eleganckie meble, które powinny być jednak o dwa odcienie ciemniejsze lub jaśniejsze. Można także zdecydować się na zakup nowoczesnych białych mebli, które prezentują się niezwykle monumentalnie wraz z płytkami z kolekcji Rex La Roche. Bardzo również sprawiać nie nowoczesne elementy dekoracyjne oraz nowoczesne elementy wyposażenia wnętrz, które idealnie współgrają z płytkami z kolekcji Rex La Roche.

Rex La Roche – płytki nawiązujące do barw natury

Szeroka kolorystyka barwna płytek z kolekcji Rex La Roche sprawia, że pasują one idealnie do każdego wnętrza. Może być to zatem kuchnia, jadalnia, ale również korytarz czy też salon. Cała kolekcja płytek Rex La Roche charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością wykonania. Tym samym można je stosować nie tylko wewnątrz pomieszczeń, lecz również na zewnątrz. Niezwykle atrakcyjnie prezentują się one na przykład na balkonie czy też tarasie. Dzięki swoim właściwościom strukturalnym, a także wysokiej odporności na niekorzystne warunki zewnętrzne płytki Rex La Roche nie ulegają zniszczeniu nawet w wyniku intensywnego działania niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Co więcej zachowują one swoje pierwotne odcienie niezależnie od intensywności promieniowania UV. Cała kolekcja płytek Rex La Roche poddana została rektyfikacji. Dzięki temu każdy pojedynczy egzemplarz płytki charakteryzuje się idealny wymiarami. Sprzyja to możliwości szybkiego układania płytek, stosując jednocześnie niewielką ilość fugi. Co ważne płytki dzięki swojej wytrzymałości na działanie czynników zewnętrznych mogą być również stosowane w pomieszczeniach użyteczności publicznej, gdzie występuje bardzo intensywny ruch. Zatem są to płytki, które gwarantują możliwość wieloletniego użytkowania bez jakichkolwiek dodatkowych nakładów.

FAQ:

W jakich pomieszczeniach sprawdzą się płytki z kolekcji Rex La Roche?

Kolekcja Rex La Roche to wyjątkowe płytki, w których estetyka bezpośrednio nawiązuje do powierzchni strukturalnej oraz wizualnej kamienia. Czemu Jest to produkt bardzo uniwersalny, który pasuje zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych wnętrz. Jeśli chodzi o pomieszczeniach, w których płytki te mogą być wykorzystywane, ograniczeń nie ma. Może być to zarówno kuchnia, sypialnia, korytarz, ale również salon.com więcej płytki są mrozoodporne, Dzięki czemu można stosować je nawet na zewnątrz.

Czy w przypadku płytek rektyfikowanych trzeba stosować fugę?

Płytki dostępne w kolekcji Rex La Roche zostały poddane procesowi rektyfikacji. Dzięki czemu krawędzie są idealnie równe. Jednak zgodnie z doświadczeniem budowlanym oraz sztuką budowlaną bardzo zastosować przynajmniej niewielką ilość fugi. Może być to co najmniej 2 mm. Będzie to wystarczające do tego, aby uzyskać najlepsze efekty oraz wysoką trwałość wykończenia.

Czy można oddać zakupione płytki Rex La Roche?

Klienci, którzy dokonali zakupu płytek z kolekcji Rex La Roche mogą dokonać ich zwrotu po wcześniejszym przesłaniu formularza odstąpienia od umowy. Niezbędne jest również dostarczenie wszystkich płytek w oryginalnym opakowaniu. Co więcej płytki nie powinny mieć znamion uszkodzenia, zniszczenia czy też użytkowania.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 40