Apavisa Vulcania – sposób na modne wnętrze

Apavisa Vulcania to płytki, które swoimi walorami estetycznymi bezpośrednio nawiązują do motywu kamienia. Jest to jeden z najbardziej modnych motywów ostatnich sezonów, który wykorzystać można niemalże w każdym wnętrzu. Wykończenie kamieniem naturalnym sprawia, że wnętrze prezentuje się elegancko oraz stylowo. Natomiast płytki z kolekcji Apavisa Vulcania będąc idealnym odzwierciedleniem kamieni są jego doskonałą alternatywą. Ponadto są znacznie prostsze w utrzymaniu czystości i eksploatacji aniżeli naturalny kamień. Płytki kamieniopodobne umożliwiają uzyskanie naturalnego oraz surowego wyglądu. Dzięki czemu doskonale komponują się z nowoczesną aranżacją wnętrz. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości produktów płytki mogą doskonale imitować kamień nie tylko wyglądem lecz także swoją fakturą.

Apavisa Vulcania w nowoczesnych przestrzeniach

Apavisa Vulcania to płytki efektowne wizualnie, lecz również bardzo trwałe. Są to produkty stosunkowo proste w utrzymaniu czystości ze względu na satynową oraz gładką powierzchnię. W ten sposób na powierzchni płytek nie gromadzi się warstwa zanieczyszczeń oraz innych śladów użytkowania. Płytki są także proste w czyszczeniu, nawet bez wykorzystania silnych detergentów oraz środków czystości kropka Dzięki zamkniętej strukturze powierzchni do wnętrza płytek nie dostają się zanieczyszczenia. Znacząco ułatwia to ich czyszczenie oraz ogólną eksploatację. Natomiast szeroki wybór kolorystyczny od ciemniejszych do jaśniejszych wariantów sprawia, że klienci mogą dopasować kolorystykę swoich płytek do charakteru i wystroju wnętrza.

Płytki Apavisa Vulcania – jakość i estetyka wykonania

Apavisa Vulcania jest wyjątkową kolekcję płytek, która wyróżnia się urokami estetycznymi, lecz także wysoką jakością wykonania. Cała seria płytek Apavisa Vulcania została poddana procesowi rektyfikacji. Oznacza to, że po na drukowaniu wzoru, jego wypaleniu oraz ostudzeniu płytki są kierowane do dalszej obróbki mechanicznej. W jej wyniku ujednolica się krawędzie poszczególnych egzemplarzy płytek. Zdobywają one wówczas ostre brzegi, a ponadto regularne kształty. Dzięki czemu rektyfikacja pozwala na zmniejszenie różnic wymiarowych, które występują w przypadku płytek. Efektem jest uzyskanie idealnie gładkich brzegów oraz równych krawędzi. Jest to dużym ułatwieniem zwłaszcza podczas procesu układania płytek. W takiej sytuacji można stosować jedynie bardzo i minimalną ilość fugi, która wynosić może nawet zaledwie 2 mm. Uzyskuje się zatem wówczas idealnie gładką oraz jednolitą tafle podłogi. Jest to efekt oczekiwany zwłaszcza we wnętrzach nowoczesnych, w których stawia się na optyczne powiększenie przestrzeni.

FAQ:

Czy płytki Apavisa Vulcania można wykorzystać w łazience?

Cała kolekcja płytek Apavisa Vulcania nawiązuje swoją estetyką do naturalnego kamienia. Dlatego idealnie sprawdzi się w każdej łazience zarówno w stylu nowoczesnym jak i klasycznym. Płytki pasują również do wnętrz o surowej stylistyce. Jednak ze względu na dużą różnorodność kolorów oraz wzorów można z łatwością stworzyć z nich reprezentatywne wnętrze.

Jak można zamówić płytki Apavisa Vulcania?

Apavisa Vulcania to płytki, Który z łatwością można zamówić za pośrednictwem strony internetowej. Wystarczy wybrać odpowiedni model płytek, a także iść ilość. Następnie po kliknięciu w koszyk płytki zostaną dodane do zamówienia danego klienta. Ostatnią czynnością będzie wówczas wpisanie adresu dostawy oraz Wybór formy płatności. Dostępne jest płatność przelewem internetowym lub kartą płatniczą w zależności od preferencji klienta.

Czy można oddać płytki Apavisa Vulcania?

Oczywiście, każda kolekcja płytek może zostać zwrócona, i że jej nie spełni z jakichś przyczyn preferencji klienta kropka W takiej sytuacji należy wysłać w ciągu 14 dni od zakupu stosowny formularz zwrotu. Po jego rozpatrzeniu Klienci mogą liczyć na zwrot środków finansowych na swoje konto bankowe. Należy zadbać jednak także o to, aby płytki trafiły w stanie nienaruszonym.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9