Ceramika marki Tubądzin cieszy się coraz większą popularnością wśród konsumentów w całym kraju. Jeśli chcesz, aby wnętrze Twojego domu wyglądało niesamowicie i jednocześnie było odporne na zniszczenia, wybierz serię Tubądzin Royal Place. Ten rodzaj płytek został stworzony z myślą o klasycznych i industrialnych wnętrzach. Możesz je zastosować zarówno w kuchni, przedpokoju, łazience czy spiżarni. Jasne barwy lub nieco ciemniejsza imitacja drewna doskonale wygląda niemalże wszędzie.

Chcesz zamówić płytki Tubądzin Ryal Place Wood w ilościach hurtowych? Nie ma żadnego problemu, aby złożyć takie zamówienie w naszym sklepie Internetowym. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami celem potwierdzenia dostępności płytek na magazynie i to wszystko. Dodatkowo w ramach zamówienia hurtowego masz też opcję negocjacji ceny zakupu towarów.

Tubądzin Royal Place Wood – co to za płytki?

Warto wiedzieć, że ceramika Tubądzin Royal Place Wood występuje w kilku wersjach. Możesz wybrać tradycyjny wzór materiału, który swoim wyglądem przypomina naturalne drewno. W ofercie posiadamy także płytki z poprzecznymi liniami oraz takie w nieregularne kwadratowe wzornictwo, które również występuje jako imitacja drewna. Tubądzin Royal przypominające naturalne drewno doskonale wpisują się w loftowe, industrialne i klasyczne wnętrza. Spraw, że Twój dom/mieszkanie odmieni się nie do poznania i zamów produkty Tubądzin Royal w naszym serwisie.

Płytki Royal Place – w jakich kolorach są dostępne?

Zastanawiasz się, na jaką barwę płytek postawić? W ramach serii Tubądzin Royal Place możesz wybrać ceramikę białą lub brązową z imitacją drewna. Kiedy zdecydujesz się na płytki Tubądzin Royal Place White, z pewnością sprawisz, że Twoja łazienka lub kuchnia będzie wyglądać niesamowicie przez wiele lat. Jasne barwy wbrew pozorom nie są trudne w utrzymaniu czystości. Jeśli jednak masz nieruchomość o dużej powierzchni użytkowej i mimo wszystko stawiasz na klasykę i bliskość natury, koniecznie kup w naszym sklepie Internetowym płytki Tubądzin Royal Place Wood. Cechuje je przede wszystkim oryginalny wygląd przypominający naturalne drewno oraz wytrzymałość, jaką oferuje tylko wysokiej klasy ceramika.

Jakie wymiary płytek Tubądzin Royal Place sprzedajemy?

W naszej ofercie znajdziesz produkty wykończeniowe Tubądzin Royal Place w różnych rozmiarach. Najpopularniejsze to: 29,8 x 74,8 cm, 19 x 119,8 cm, 59,8 x 59,8 cm. Jak widać, możesz wybrać jeden spośród trzech rozmiarów płytek, które następnie idealnie dopasujesz do wnętrza. Jeśli chcesz zminimalizować ilość odpadków wynikających z cięcia ceramiki, koniecznie zapatrz się w kilka arkuszy z każdego rodzaju.

Sekcja FAQ

W jakich cenach są dostępne płytki Tubądzin Royal Place?

Płytki Tubądzin Royal Place dostępne są w cenach od 124,85 złotych do 145,90 złotych za metr kwadratowy. Biorąc pod uwagę cenę i jakość wykonania, można powiedzieć, iż jest to ceramika dostępna w szczególnie atrakcyjnej cenie. Dodatkowo w naszym serwisie możesz ją zamówić nawet w ilościach hurtowych.

Do jakich wnętrz pasuje ceramika Tubądzin Royal?

Innowacyjne, wytrzymałe i piękne produkty wykończeniowe Tubądzin Royal pasują do wnętrz industrialnych, klasycznych, a nawet nowoczesnych. Mnogość zastosowań sprawia, że coraz więcej konsumentów decyduje się na wyroby tego producenta.

Co zyskam, kupując płytki Tubądzin Royal Place Wood?

Kiedy kupisz produkty imitujące naturalne drewno serii Tubądzin Royal Place Wood, uzyskasz przede wszystkim piękny wygląd każdego wnętrza w Twoim domu/mieszkaniu, a także stworzysz wytrzymałą na wiele lat aranżację.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8