Wielu z nas staje przed remontem domu czy mieszkania. Zastanawiamy się często przy tym, jakich tworzyw i surowców użyć do wykończenia tej przestrzeni. W wielu miejscach często decydujemy się na zastosowanie płytek. W ofercie naszego sklepu mamy przyjemność przedstawić Państwu płytki od producenta Leonardo z kolekcji Endless. Jesteśmy przekonani, że oferowane na stronie naszego sklepu produkty, spełnią Państwa wymogi i oczekiwania. Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą naszego sklepu.

Producent płytek Leonardo

Leonardo Ceramica jest włoską marką wchodzącą w skład włoskiej firmy Cooperativa Ceramica d’lmola. Firma została założona w 1874 roku, natomiast marka Leonardo weszła w skład tej grupy w 1993 roku. Inspiracja tej marki sięga czasów renesansu i ikony włoskiego renesansu, czyli postaci geniusza Leonardo da Vinci. Hasło, które im przyświeca od początku, brzmi następująco: “spoglądać w przyszłość, by odkryć nowego, kreatywnego ducha i wykorzystać go zarówno teraz, jak i w przyszłości”.

Marka Leonardo, podobnie jak znany na całym świecie Leonardo da Vinci, odznacza się tendencją awangardowości, a przy tym doskonałą harmonią łączenia technologii i sztuki. Projektanci i designerzy marki poprzez baczne przyglądanie się rynkowi i trendom doprowadzili do zaprojektowania okładzin i posadzek, które przemawiają do osób zorientowanych na ewolucję ceramiki w myśl stylu high-tech.

Kolekcja płytek Endless

Kolekcja Leonardo Endless jest jedną z wielu kolekcji płytek produkowanych przez tego włoskiego producenta. Jest to kolekcja porcelanowego gresu, o bardzo wysokim poziomie technicznym. Stanowi ona unikalne połączenie materiału i wzornictwa, wykonane z umiejętnie i starannie wymieszanych płatków i wiórków. Kolekcja została specjalnie zaprojektowana, aby wprowadzić odważne zestawienie kolorystyczne do przestrzeni, za pomocą zarówno “mocnych” odcieni (od czerwonego do żółtego i niebieskiego do zielonego), jak i klasycznych, ponadczasowych “drogocennych” odcieni czerni i bieli.

Kolekcja ta występuje w dwóch rozmiarach płytek: 120 na 120 centymetrów albo 60 na 120 centymetrów. Dostępna jest w sześciu różnych kolorach: białym, czarnym, czerwonym, żółtym, zielonym i niebieskim. Grubość jednej płytki z tej kolekcji to 10,5 milimetra.

Leonardo Endless – najczęściej zadawane pytania

W związku z wysyłanymi do naszego sklepu zapytaniami związanymi z kolekcją płytek Leonardo Endless, postanowiliśmy wybrać kilka z najczęściej zadawanych pytań i udzielić na nie Państwu odpowiedzi.

FAQ:

Co to za marka Leonardo?

Pierwsze z najczęściej zadawanych przez Państwa pytań brzmiało: “Co to za marka Leonardo?” Leonardo Ceramica jest to marka założona w 1993 roku we Włoszech wchodząca w skład włoskiej firmy Cooperativa Ceramica d’lmola, która zaś została założona w 1874 roku.

Leonardo Endless – ile kosztują płytki?

Koleje z najczęściej zadawanych przez Państwa pytań było związane z przedziałem cenowym za płytki. W naszym sklepie cena płytek Leonardo Endless w zależności od danego modelu i rozmiaru oscyluje w przedziale pomiędzy 442 złote za metr kwadratowy, a 2671 zł za metr kwadratowy. Warto w tym miejscu dodać, że są to pochodzące z Włoch, tam produkowane i sprowadzane do Polski płytki klasy premium, wykonane z najwyższej jakości materiałów i zaprojektowane w zgodzie z najnowszymi i najmodniejszymi trendami, przy użyciu wysoko zaawansowanej technologii.

Leonardo Endless – dla kogo?

Kolejne z najczęściej zadawanych przez Państwa pytań było związane z tym dla kogo te płytki będą odpowiednie. Pierwszą rzeczą, która jest najważniejsza, kiedy zamierzamy kupić płytki do aranżacji danej przestrzeni naszego domu, mieszkania czy pomieszczenia, jest oczywiście to, czy one nam się podobają. Włoska marka Leonardo cechuje się dbałością o wysoką jakość wykonania produktu, z najlepszych materiałów, w zgodzie z najnowszymi i najpopularniejszymi trendami, przy zastosowaniu najnowszej technologii. Płytki te są zatem skierowane przede wszystkim do tych, którym zależy na wysokiej jakości produktu, który zarazem będzie modny i wpasuje się w najnowsze trendy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 24