Nowoczesne kolekcje płytek floor gres

Floor gres to kolekcja płytek nawiązujących do kamienia. Tym samym pozwalają one na stworzenie niepowtarzalnego naturalnego efektu. Powierzchnia, na której znajdują się płytki floor gres airtech, wygląda bardzo klasycznie, a jednocześnie nowocześnie. Dlatego kolekcja floor gres tile dedykowana jest ona w szczególności klientom, którzy doceniają wygląd naturalnego kamienia. Płytki z kolekcji floor gres tile łączą w sobie zachwycającą barwę gresu, zawierającąc poszczególne odcienie szarości, brązów, a także beżu. Ponadto posiadają one strukturę naturalnej skały, która osiągnięta została za pomocą matowego wykończenia. Dlatego płytki te zachwycają wszystkich użytkowników już od pierwszego momentu. Dzięki nim do wnętrz wprowadzić można naturalny charakter, a także nutę oryginalności. Co więcej płytki imitujące kamień oddają także jego wytrzymałość, oraz niezwykłą trwałość. Posiadają one także charakterystyczne odbarwienia, a także jasne refleksy, które odbijają i rozprowadzają światło, tworząc w ten sposób iluzje załamania światła, typową dla naturalnych skał. Dodatkowo płytki oddają charakter naturalnych kamieni zawierając w sobie drobiny minerałów, tworzących imponujące wzory.

Naturalny charakter płytek kolekcji floor gres airtech

Płytki z kolekcji floor gres potrafią ożywić każde wnętrze, nadając mu surowego i nowoczesnego charakteru. Doskonale sprawdzają się one także w przypadku wnętrz minimalistycznych. Ich dużą zaletą jest także możliwość wybrania dowolnego rozmiaru, zgodnie ze swoimi potrzebami. Dzięki czemu można zakupić zarówno duże rozmiary płytek i jak i ich mniejsze warianty. Płytki floor gres airtech stanowią idealny wybór w szczególności na podłogi. Pasują one zarówno do wnętrz i jak i na tarasy czy balkony. Poza doskonałym wyglądem wizualnym płytki floor gres tile są także stosunkowo proste w utrzymaniu czystości. Zapewnia to między innymi matowe wykończenie. Co więcej dużą zaletą płytek z tej właśnie kolekcji jest ich niezwykła odporność na czynniki zewnętrzne, a także na niekorzystne warunki atmosferyczne. Z tego względu jest to doskonały wybór także na zewnątrz.

Szybki montaż płytek floor gres tile

Kolekcja floor gres to płytki rektyfikowane. Od zwykłych płytek odróżnia je dodatkowa obróbka mechaniczna, dzięki której zyskują one idealny kształt. Tym samym płytki rektyfikowane mają niemalże identyczne rozmiary oraz grubość. Jest to duże ułatwienie podczas ich układania. Jednakże Dodatkową zaletą płytek rektyfikowanych jest możliwość uzyskania niemalże jednolitej powierzchni podłogi. Jest to możliwe dzięki minimalnej szerokości fugi między poszczególnymi płytkami. Nowoczesne wnętrza bardzo często oparte są o jednolitą powierzchnię podłogi. Poza aspektem wizualnym i estetycznym takie rozwiązanie pozwala na szybkie czyszczenie podłóg. Dodatkowo rektyfikowane płytki floor gres airtech można układać z bardzo wysoką dokładnością oraz jednocześnie stosunkowo szybko. Dzięki dodatkowej obróbce mechanicznej, podczas układania płytek w pomieszczeniu, tylko niewielka ich ilość zostaje odrzucona.

FAQ:

Jaką ilość płytek należy zamówić do pokoju?

Zawsze należy zamawiać nieco większą ilość płytek aniżeli wynosi powierzchnia pomieszczenia. W przypadku płytek rektyfikowanych procent nadkładu może wynosić od 5 do 10%. Jednakże dużo zależy także od sposobu układania płytek, a także od umiejętności osoby podejmującej się tego zadania.

Czy można ustalić ceny indywidualnie?

Istnieje taka możliwość, zwłaszcza w przypadku większych zamówień. W takich sytuacjach należy kontaktować się mailowo przedstawiając swoją ofertę oraz propozycje cen.

Czy istnieje możliwość zwrotu płytek?

Tak, klient ma prawo zwrócić zamówiony towar w ciągu 14 dni. Konieczne jest wówczas wypełnienie oraz przesłanie oświadczenie o odstąpieniu od umowy w formie tradycyjnej lub elektronicznej. Wówczas następuje zwrot środków na konto klienta. Natomiast po stronie klienta leży obowiązek dostarczenia w stanie nienaruszonym zwróconego zamówienia.

Wyświetlanie 1–50 z 78 wyników