O nas

Witaj na plytki.pl

01. Poznajmy się

Marka plytki.pl powstała by umożliwić zamawianie płytek ceramicznych i gresowych od najlepszych, światowych producentów bez konieczności wychodzenia z domu.

W tym na pierwszy rzut oka banalnym frazesie próbowaliśmy zawrzeć całą koncepcję, jaka stoi za naszym sklepem. Naszym zdaniem, na polskim rynku jest dużo sklepów internetowych oferujących płytki ceramiczne, lecz większość z nich stara się podjąć za nabywcę decyzje o wyborze konkretnego produktu.

My natomiast stawiamy na szerokość wyboru, dostarczając w sposób przejrzysty i estetyczny dużą ilość produktów, spośród których to klient sam wybiera te, które chciałby mieć u siebie w domu.

Witaj na plytki.pl

02. Wiemy, co robimy

Salony łazienek powstają i upadają, podobnie sklepy internetowe z płytkami i wyposażeniem łazienek. Warto zaufać ludziom, którzy robią to dobrze od wielu lat.

W branży płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek działamy już od ponad 25 lat, prowadząc salon sprzedaży na terenie Katowic. Co roku odwiedzamy najważniejsze wydarzenia branżowe na świecie, aby być pewnym, że produkty prezentowane w naszym sklepie są po prostu „na czasie”.

Strona plytki.pl to nie miejsce, gdzie sprzedawane są jedynie końcówki serii produkcyjnych albo płytki drugiej kategorii, niewiadomego pochodzenia. Najbardziej innowacyjni producenci, najnowsze trendy i to, czego nie mają w swojej ofercie inni – to właśnie sklep plytki.pl.

03. Stoją za nami ludzie

Wbrew pozorom to wcale nie takie proste ściągnąć do Polski płytki z zagranicznej fabryki i w krótkim czasie dostarczyć je do klienta.

Mimo że proces obsługi klienta odbywa się na w naszym sklepie w pełni on-line, to zespół stojący za marką płytki.pl i jego praca jest w stu procentach „on-site”. Zamówienia są obsługiwane przez doświadczonych handlowców, rozmowy z fabrykami prowadzą polsko lub włoskojęzyczni kupcy.

Gdy towar dotrze do magazynu, jest pieczołowicie sprawdzany pod kątem jakości przez wykwalifikowany zespół pracowników magazynu. Dopiero gdy upewnimy się, że wszystko jest jak należy, wysyłamy go pod wskazany adres.