Nowoczesne płytki Casa Dolce Casa to wyroby przeznaczone do wnętrz nowoczesnych, klasycznych, industrialnych i skandynawskich. W ramach oferty płytek tego producenta możesz znaleźć najróżniejsze modele dopasowane do wykończenia przedpokoju, salonu, kuchni, a nawet łazienek. Chcesz, aby wnętrze Twojego domu wyglądało stylowo i nowocześnie? Postaw na płytki Casa Dolce Casa i spełnij swoje marzenia o idealnym wystroju wnętrza Twojego domu lub mieszkania.

Casa Dolce Casa Flagstone – co to za płytki?

Ceramika Casa Dolce Casa Flagstone to produkty wyglądem przypominające naturalne materiały takie, jak np. kamień lub drewno. Wybierając tę serię producenta Casa Dolce Casa będziesz w stanie niezwykle stylowo i nowocześnie urządzić każde wnętrze w Twoim domu.

Innowacyjne płytki Casa Dolce Casa są wytwarzane z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz wysokiej jakości surowców, dzięki czemu charakteryzują się trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. W naszym sklepie dostępne są w rozmiarach: 40 x 120 cm, 80 x 80 cm, 80 x 180 cm i wielu innych dopasowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Casa Dolce Casa Casamood – idealne do biura

Jeśli chcesz elegancko urządzić swoje domowe biuro lub po prostu stworzyć charakterystyczny styl wykończenia wnętrza, koniecznie postaw na płytki  Casa Dolce Casa Casamood. To wyroby stworzone z myślą o pomieszczeniach typu studio. Kafle w dużych rozmiarach są łatwe w ułożeniu, a dodatkowo różnorodne odcienie sięgające zieleni oraz szarości doskonale powiększają optycznie każde pomieszczenie.

Co ciekawe, Casa Dolce Casa Casamood występują w rozmiarach sięgających nawet 120 x 240 cm. Oczywiście dostępne są także niewielkie elementy wykończeniowe w formie betonowych zdobień, które występują w rozmiarach 20 x 20 cm.

Casa Dolce Casa Neutra – stwórz piękne wnętrze

Wybierając nowoczesne płytki Casa Dolce Casa Neutra, możesz liczyć przede wszystkim na ciekawe wzornictwo płytek i ich wysoką jakość. Różnorodne barwy przychodzące od zieleni po błękit i odcienie szarości doskonale wpisują się w loftowe wnętrza. Jeśli cenisz sobie minimalizm i prostotę, koniecznie postaw na płytki Casa Dolce Casa.

SEKCJA FAQ

Ile kosztują wyroby marki Casa Dolce Casa Casamood?

Minimalistyczne płytki wysokiej jakości Casa Dolce Casa Casamood wymagają sporych nakładów finansowych. Warto jednak wydać większą kwotę i mieć pewność, że produkt będzie trwały przez długie lata. W zależności od modelu płytki Casamood mieszczą się w przedziale kwotowym od 200 do 400 złotych za metr kwadratowy.

Czy mogę zamówić płytki Casa Dolce Casa Casamood w hurtowych ilościach?

Wybierając nasz sklep Internetowy możesz zamówić ceramikę Casa Dolce Casa Casamood nawet w hurtowych ilościach. Przed złożeniem zamówienia skontaktuj się z naszymi specjalistami w celu negocjacji ceny lub sprawdzenia, czy potrzebna ilość płytek jest dostępna w magazynie.

Do jakiego stylu wykończenia wnętrz dopasowane są płytki Casa Dolce Casa?

Nowoczesne płytki Casa Dolce Casa Casamood, Neutra, Flagstone oraz Florim pasują przede wszystkim do loftowych, nowoczesnych oraz skandynawskich wnętrz. Ich minimalistyczne formy oraz niezwykła harmonia kolorów sprawiają, że każde wnętrze wygląda oszałamiająco.

Ile kosztują produkty serii Neutra?

Płytki Casa Dolce Casa Neutra kosztują średnio od około 250 do 900 złotych. Warto też wspomnieć, że w naszej ofercie dostępne są nietypowe geometryczne wzory glazury za kwotę niecałych 3000 złotych za metr kwadratowy.

"MATERIA" PROJECT (9)

FLAGSTONE 2.0 (47)

MOTION OF CDC (54)

NATURE MOOD (100)

NEUTRA 6.0 (75)

ONYX&MORE (171)

PIETRE/3 (46)

SENSI (170)

STONES&MORE 2.0 (193)

STUDIOS OF CASAMOOD (88)

URBAN STYLE (34)

WOODEN TILE OF CDC (30)