Sant-agostino newdeco– wyszukana kolekcja płytek

Sant-agostino newdeco co kolekcja w stylu lastryko. Lastryko jako materiał budowlany znany jest już od starożytności. Obecnie jednak powraca do aranżacji w nowych stylowych odsłonach. Może być zatem bardzo efektownym elementem wykończenia wnętrz. Lastryko można stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Dzięki szerokim możliwościom technologicznym płytki z kolekcji Sant-agostino newdeco są niezwykle wytrzymałe i eleganckie. Produkty wyróżnia szeroka gama wzorów oraz niezwykłych barw. Są one nie tylko szare, granitowe, beżowe, lecz również granatowy. Pasuje zatem do nowoczesnych przestrzeni, które wypełniają elegancję oraz ponadczasową klasą. Mogą być wykorzystane w takich wnętrzach jak kuchnia, łazienka, lecz także korytarz czy klatka schodowa. Płytki lastryko z kolekcji Sant-agostino newdeco wyróżnia także niesamowita trwałość oraz Wysoka odporność. Jest to zatem materiał niezwykle wysokiej jakości.

Sant-agostino newdeco – styl i elegancja

Sant-agostino newdeco to kolekcja odporna na zarysowania, ścieranie oraz powstawanie ubytków. Płytki zostały poddane wielokrotnej obróbce mechanicznej, aby dzięki temu uzyskać idealną powierzchnię oraz fakturę. Większość modeli i z kolekcji posiada matową powierzchnię. Jest ona w pełni odporna na wielokrotne czyszczenie oraz intensywne użytkowanie. Tym samym przez bardzo wiele lat płytki z kolekcji Sant-agostino newdeco mogą zachwycać swoją unikalność oraz estetyką. Powstały one z połączenia różnorodnych skał, głównie marmuru oraz granitu. W zależności od wykorzystania proporcje poszczególnych składników różnią się wyglądem oraz kolorystyką. Natomiast dzięki wysokiej jakości materiałom idealnie izolują powierzchnię ścian i podłóg przed nadmiernym działaniem wilgoci czy wody. Dlatego mogą być zastosowane między innymi w łazience. Kolekcja obejmuje różne rozmiary płytek, aby dzięki temu klienci z łatwością mogli dopasować się do małych oraz większych przestrzeni.

Nowoczesne płytki Sant-agostino newdeco

Sant-agostino newdeco to innowacyjny płytki w bogatej gamie kolorystycznej oraz różnych odcieniach. Szczególnie efektowne są zarówno płytki w jasnych jak i ciemnych odcieniach. Duża różnorodność kolorystyczna sprawia, że z łatwością wykorzystać je można w każdej przestrzeni, dopasowując kolor płytek do własnej aranżacji oraz gustu. W związku z ciekawą kolorystyką płytki mogą w efektowny sposób przełamać jednolity oraz stonowany charakter wnętrza. Doskonale Sprawdzają się w przestrzeniach surowych oraz w połączeniu z naturalnym drewnem i kamieniem. Zaletą kolekcji jest także przejście procesu mechanicznej obróbki, zwanej rektyfikacja. Doprowadziła one do idealnego ujednolicenia rozmiaru płytek. Dzięki temu każdy egzemplarz z danej kolekcji posiada idealnie równe brzegi. Ostre krawędzie umożliwiają z kolei zastosowanie bardzo niewielkiej ilości fugi. Jest to korzystne podczas układania płytek zwłaszcza w celu uzyskania jednolitej tak nie podłogi. Uzyskamy efekt jest nowoczesny.

Sant-agostino newdeco

FAQ:

Czy Sant-agostino newdeco jest dostępny w wersji beżowej?

Kolekcja Sant-agostino newdeco wyróżnia się bardzo zróżnicowaną gamą kolorystyczną. Tym samym płytki dostępne są nie tylko w wersjach szarości, lecz także beżu oraz granatu. Idealnie dopasowują się do charakteru każdego wnętrza.

Jakie są opcje płatności za zakupiony towar?

Za zamawiane płytki zapłacić można w dwojaki sposób. Istnieje możliwość wykonania tradycyjnego przelewu bankowego lub z wykorzystaniem karty płatniczej. Wybór formy płatności jest uzależniony od preferencji klienta kropka W przypadku jakichkolwiek trudności podczas realizacji zapłaty należy skonsultować się z biurem obsługi klienta w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Co oznacza, że płytki kolekcji Sant-agostino newdeco są rektyfikowane?

Rektyfikacja jest mechanicznym procesem obróbki płytek. Polega to na ponownym szlifowaniu ich krawędzi, aby dzięki temu uzyskać idealne wymiary. Efektem są niezwykle równe krawędzie płytek, co w znacznej części ułatwia ich układanie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 42