Wysoka użyteczność płytek z kolekcji floor gres floortech

Najbardziej nowoczesna kolekcja płytek floor gres floortech charakteryzuje się minimalizmem oraz nawiązaniem do aktualnie panujących trendów w zakresie projektowania wnętrz. Dlatego płytki te idealnie nadają się do nowoczesnych wnętrz, ale także do wnętrza w stylu boho, minimalistycznym, rustykalnym, klasycznym, a także skandynawskim. Kolekcja wyróżnia się swoim minimalistycznym charakterem, a także szeroką gamą kolorów. W zakres kolorów płytek należących do kolekcji florim floortech 1.0 wchodzą zarówno beże, brązy, szarości, a także ciemne granity. Dlatego są te płytki, które z łatwością można dopasować do charakteru każdego wnętrza. Ponadto możliwe jest także wykorzystanie różnych gam kolorystycznych dla uzyskania lepszego efektu dekoracyjnego. Jak wskazują projektanci oraz architekci wnętrz wykorzystując jasne i ciemne płytki w jednym pomieszczeniu można optycznie je powiększyć. Jest to zatem niezwykle pozytywny efekt, który można uzyskać w bardzo prosty sposób.

Minimalistyczny charakter płytek floor gres floortech

Płytki florim floortech 1.0 cechuje matowe wykończenie, dzięki czemu mają one właściwości antypoślizgowe. W związku z tym można wykorzystać je także w takich pomieszczeniach takich jak łazienka. Dodatkowo matowe wykończenie zapobiega zaleganiu nieczystości oraz różnego rodzaju zabrudzeń. Dzięki temu są to płytki, które można z łatwością czyścić nawet bez wykorzystania profesjonalnych środków i detergentów chemicznych. Zatem jest to także opcja dedykowana osobom, które dbają o ekologię. Cechą szczególną płytek floor gres floortech jest także powierzchnia o wykończeniu satynowym. To bardzo innowacyjny sposób na uzyskanie niesamowitego efektu dekoracyjnego płytek. Dlatego też płytki z kolekcji florim floortech 1.0 dedykowane są w szczególności wnętrzom o charakterze reprezentacyjnym, tak jak sale konferencyjne, salonu, korytarze hotelowe, a także inne kluczowe miejsca.

Szerokie zastosowanie aranżacyjne płytek z kolekcji floor gres floortech

Ogromną zaletą płytek należących do kolekcji floor gres floortech jest ich rektyfikacja. Jest to dodatkowy proces, któremu poddawane są płytki w celu uzyskania idealnej wielkości. Rektyfikacja to proces mechaniczny odcinek polegający na dodatkowym szlifowaniu krawędzi płytek. Ten sposób eliminuje się wszystkie nierówności co w konsekwencji prowadzi do tego, że wszystkie egzemplarze płytek charakteryzują się identycznymi wymiarami. Umożliwia to stosowanie bardzo niewielkiej szerokości fugi, co jest wysokim efektem dekoracyjnym wykorzystywanym w nowoczesnych wnętrzach. Ponadto małe fugi są także bardzo użyteczne, gdyż nie trzeba poświęcać dużo czasu na ich czyszczenie. Dużym walorem estetycznym niewielkiej ilości fug jest pakt, że podłoga wygląda jak jednolita tafla. Płytki florim floortech 1.0 charakteryzują się także bardzo wysokim stopniu ścieralności. Dlatego też można je z sukcesem stosować w pomieszczeniach, w których panuje bardzo duże natężenie ruchu. Idealnie Sprawdzają się one również w przypadku pomieszczeń użyteczności publicznej. Można je stosować również w hotelach czy też na korytarzach.

FAQ:

Czy płytki floor gres floortech można układać w kuchni?

Oczywiście, kolekcja płytek florim floortech 1.0 idealnie pasuje do takich pomieszczeń jak kuchnia czy też łazienka. Wynika to z ich wysokiej odporności na ścieranie, a także niskiej nasiąkliwości cieczy. Ponadto płytki to można czyścić zużyciem nawet bardzo silnych detergentów.

Czy można zwrócić zamówione płytki?

Każdy klient ma prawo do zwrotu zamówionego towaru w przeciągu 14 dni od zawarcia umowy. Dodatkowo niezbędnym elementem zwrotu jest uzupełnienie formularza odstąpienia od umowy. Następnie klient może liczyć na zwrot środków finansowych na swoje konto.

Czy płytki floor gres floortech pasują do nowoczesnych wnętrz?

Jak najbardziej, płytki z kolekcji florim floortech 1.0 tworzą idealną harmonię z każdym nowoczesnym wnętrzem. Wynika to z ich elegancji oraz minimalistycznej estetyki.

Wyświetlanie 1–50 z 56 wyników

Outlet
Czytaj dalej

Płytki Floor Gres FLOORTECH FLOOR 1.0 mat 60X60 739682

311,00  / m2