Fondovalle shards w nowoczesnych aranżacjach przestrzeni

Fondovalle shards jest kolekcją, w której motywem przewodnim jest motyw lastryko. Obecnie styl ten przeżywa swój renesans. Tym samym znalazł odzwierciedlenie również w przypadku płytek ceramicznych. Dzięki wykorzystaniu najbardziej nowoczesnych technologii możliwe było stworzenie innowacyjnych wzorów w stylu lastryko. Poza odpowiednio wybarwionym tłem warto zwrócić uwagę na estetyczny wygląd niewielkich drobinek kamieni. Całość wygląda bardzo dynamicznie, przez co wpisuje się w nowoczesne pomieszczenia. Cała kolekcja jest bardzo unikalna, wyróżnia się także zróżnicowaną teksturą. Dzięki temu każdy klient może wybrać taki rodzaj płytek, który najbardziej spełni jego oczekiwania. Kolekcja jest bardzo spójna i jednorodna pod względem wizualnym. Jest to gwarancją jej oryginalności oraz niepowtarzalności.

Fondovalle shards – jakość wykonania i estetyczny wzór

Płytki z kolekcji Fondovalle shards są spójne wizualnie, wyróżniając się znakomitą jakością wykonania. Z pewnością przypadną one do gustu zwłaszcza miłośnikom innowacyjnych oraz interesujących rozwiązań. Płytki Fondovalle shards są doskonałym wyborem zarówno do większych i jak i mniejszych przestrzeni kropkę są one pełne ekspresji oraz bardzo efektowne wizualnie. Kolekcja opiera się na dwóch wariantach płytek. Jeden z nich charakteryzuje się matowym wykończeniem, zaś drugi wyróżnia się wysokim połyskiem. Dlatego można wybrać taki sposób wykończenia, który będzie bardziej stosowny do danego wnętrza oraz predyspozycji samych klientów. Kafle szkliwione, które posiadają dodatkowy połysk wyglądają efektownie zarówno w małych jak i większych przestrzeniach. Idealnie komponują się ze szkłem. Natomiast kafle, które wyróżniają się matowym wykończeniem efektownie wyglądają w połączeniu z naturalnym drewnem, ale także innymi elementami wyposażenia wnętrz. Lastrykowa ceramika jest bardzo niepowtarzalna i pełna dynamizmu. Dlatego można zastosować ją zarówno w kuchni, pokoju, łazience, lecz także pokoju dziecięcym.

Fondovalle shards – szerokie zastosowanie we wnętrzach

Kolekcja płytek Fondovalle shards to nowoczesna odsłona w stylu lastryko. Jest to awangardowa stylistyka oparta na najbardziej nowoczesnych technologiach. Dlatego płytki te mogą zdobić wnętrze oraz wprowadzać do nich przytulną atmosferę. Doskonale sprawdzą się również w przypadku mieszkań, które stylizowane są na klasyczne. Cała kolekcja została poddana procesowi rektyfikacji. Jest to specjalna obróbka mechaniczna krawędzi płytek, prowadząca do ujednolicenia ich wymiarów. Dzięki temu płytki stają się idealnie równe, a ich krawędzie gładkie. Pozwala to także na on graniczenie grubości fugi, Przez co można stworzyć jednolitą powierzchnię podłogi. Jest to efekt oczekiwany zwłaszcza w pomieszczeniach klasycznych oraz nowoczesnych. Płytki dostępne są w dużych wymiarach, wszyscy układanie ich jest proste oraz zajmuje stosunkowo niewiele czasu. Łatwy montaż w sprawie, że może być on zrealizowany nawet przez amatorów.

FAQ:

Czy można zapłacić gotówką za zamówione płytki?

Płytki zamówione za pośrednictwem strony internetowej mogą zostać opłacone jedynie dzięki przelewowy i internetowemu lub za pośrednictwem karty. Tym samy nie istnieje możliwość zapłaty za zamówiony towar w formie gotówki.

Czy płytki Fondovalle shards pasują do wnętrza w stylu klasycznym?

Fondovalle shards pasują do wnętrz w różnorodnej stylistyce. Dzięki ich uniwersalnemu charakterowi można wpisać je we wnętrza nowoczesne, klasyczne, glamour, lecz także industrialny. Wszystko zatem zależy od indywidualnych potrzeb każdego z klientów.

Jak długo trzeba czekać na dostawę płytek?

Długość czasu oczekiwania zależy między innymi od ilości zamówionego towaru. W przypadku, kiedy towar nie jest w całości dostępny na stanie magazynowym wówczas czas oczekiwania może wydłużyć się o co najmniej kilka dni. Jednak zawsze o wszelkich opóźnieniach w związku z zamówieniem klienci powiadamiani są na bieżąco. Tym samym mogą nieustannie śledzić wszystkie komunikaty dotyczące swojego zamówienia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2