Szeroka gama kolorystyczna płytek floor gres

Cała kolekcja płytek floor gres rawtech opiera się na wysokich walorach estetycznych, a także trwałości płytek. Jest to niezwykle rozbudowana, a jednocześnie stosunkowo jednolita kolekcja, której motywem przewodnim jest beton. Nawiązanie do betonu pozwala na stworzenie surowego wnętrza, które posiada jednak głęboki charakter. Ponadto surowe wnętrza to jeden z trendów architektonicznych dominujących w nowoczesnych projektach. Niegdyś beton postrzegany był jedynie jako materiał budowlany, o różnorodnych właściwościach, co zapewniało mu szerokie wykorzystanie w budownictwie. Współcześnie jednak jest to jeden z najbardziej atrakcyjnych trendów w zakresie aranżacji wnętrz. Umożliwia tworzenie różnorodnych kompozycji, zarówno ciepłych, chłodnych jak i o surowym charakterze. Dlatego też płytki z motywem betonu to szerokie korzyści użytkowe, a także niepowtarzalna estetyka oraz niezwykle efektowny design. Dzięki płytkom florim rawtech można z łatwością stworzyć nowoczesne wnętrza, w których panować będą najbardziej gorące trendy architektoniczne.

Najwyższej jakości płytki florim rawtech do nowoczesnych wnętrz

Floor gres rawtech to kolekcja dedykowana w szczególności klientom, którzy cenią sobie nowoczesność oraz modne rozwiązania architektoniczne. Wykorzystując płytki florim rawtech można rozświetlić swoje wnętrze złotymi refleksami, a jednocześnie nadać mu głębokiego oraz tajemniczego charakteru. Płytki z motywem betonu można zestawić zarówno ze ścianami w stonowanych kolorach, jak i w nieco bardziej intensywnych, jak na przykład soczysta zieleń. Co więcej płytki rawtech florim doskonale komponują się także ze strukturalnymi ścianami. Można je wykorzystać zarówno w salonie, kuchni, łazience, czy też na korytarzu. Klasyczna szarość betonu jest w stanie współgrać z wieloma akcentami aranżacyjnymi zastosowanymi w danym wnętrzu. Dlatego też płytki floor gres rawtech raw white sprawdzą się zarówno w towarzystwie gładkich i połyskliwych mebli, jak i mebli o matowej fakturze.

Atrakcyjne ceny płytek z kolekcji rawtech florim

Dużą zaletą płytek z kolekcji floor gres rawtech raw white jest ich matowe wykończenie. W ten sposób wnętrze wygląda na niezwykle eleganckie oraz stylowe. Tym samym chcąc dodać swoim pomieszczeniom szyku oraz z atrakcyjnego wyglądu warto postawić na płytki z kolekcji floor gres rawtech. Co więcej ogromną zaletą płytek florim rawtech jest prosty wzór, który dedykowany jest w szczególności wnętrzom minimalistycznym. Jednocześnie ich perfekcyjne wykończenie sprawia, że są one idealnym elementem aranżacji nowoczesnych wnętrz. Płytki rawtech florim można także z łatwością układać, gdyż zostały one poddane procesowi rektyfikacji. Oznacza to, że ich brzegi zostały wyrównane w sposób mechaniczny, aby wielkość poszczególnych egzemplarzy płytek była niemalże identyczna. Sprawia to, że wówczas można zastosować bardzo niewielką szerokość fugi. Rektyfikacja płytek floor gres rawtech raw white pozwala na stworzenie niemalże jednolitej tafli podłogi. W ten sposób uzyskuje się rewelacyjne efekty wizualne oraz estetyczne. Jednocześnie czyszczenie tego typu podłogi okazuje się dużo prostszym zadaniem.

FAQ:

Czy płytki nadają się do założenia na zewnątrz?

Tak, większość płytek z kolekcji nadaje się do użytkowania zewnętrznego, ze względu na odporność na niskie temperatury oraz inne warunki atmosferyczne, a także dużą wytrzymałość na czynniki zewnętrzne.

Czy można indywidualnie ustalić cenę partii płytek?

Klienci mają możliwość ustalenia indywidualnej ceny w przypadku większych zamówień towaru. Wówczas możliwa jest negocjacja, którą warto rozpocząć od wysłania wiadomości mailowej z propozycją ceny oraz ilości zamawianych produktów.

W jakim terminie można dokonać zwrotu zamówienia?

Klient ma prawo dokonać zwrotu w ciągu 14 dni od zawarcia umowy. Konieczne jest wówczas wypełnienie stosownego formularza odstąpienia od umowy i, a także przesłanie zamówionych produktów bez jakichkolwiek śladów użytkowania czy zniszczenia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 48