Aranżacja łazienki zależy od wielu czynników, składających się na efektowny wygląd finalny. Stylowe płytki łazienkowe stanowią jej podstawę i zarazem najważniejszy element, wyznaczający tendencję stylistyczną. Poznaj płytki Tubądzin Touch. Te niezwykłe produkty sprawią, że Twoja łazienka zyska unikalny efekt, funkcjonalność oraz świeży, stylowy wygląd.

Płytki łazienkowe Tubądzin Touch

Najwyższa jakość oraz unikalne wzornictwo to charakterystyczne elementy dla marki Tubądzin. Producent w swoich kolekcjach płytek łazienkowych zaskakuje nie tylko doskonałym wykonaniem, ale nowoczesną stylistyką. Wyjątkowa kolekcja płytek łazienkowych Touch to matowy produkt o grubości 10 mm, dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: zieleń, mięta oraz biel. Matowe płytki łazienkowe Tubądzin Touch posiadają standardowy wymiar 30×60 cm i wykazują się najwyższą jakością. Pierwszy gatunek płytek Tubądzin Touch oznacza, że masz do czynienia z pełnowartościowym produktem, pozbawionym defektów oraz mikrouszkodzeń. Efektowne płytki sprawdzą się w pomieszczeniu przestronnym oraz niedużym.

Płytki Tubądzin Touch w Twojej łazience

W Twojej łazience powinna zapanować przyjemna atmosfera, sprzyjająca relaksowi oraz zabiegom pielęgnacyjnym. Płytki łazienkowe Tubądzin Touch zdecydowanie wpisują się w to założenie. Zielone, miętowe oraz białe płytki o klasycznym wymiarze 30×60 cm doskonale współgrają, tworząc unikalne kompozycje, Świetnie sprawdzą się również w zestawieniu z płytkami, wyglądem przypominającymi drewno. Sprawdź, jak pięknie prezentuje się stonowana zieleń oraz jasna mięta na ścianach Twojej łazienki. Efektowne, nowocześnie prezentujące się płytki Touch w kolorze zielonym, miętowym oraz białym doskonale wymodelujesz przestrzeń swojej łazienki. Stwórz z ich pomocą wrażenie głębi oraz wydobądź elementy, szczególnie warte podkreślenia. Stylowe płytki najwyższej jakości sprawdzają się w pomieszczeniach, utrzymanych w stylu boho, nowoczesnym oraz skandynawskim.

Nowoczesne płytki łazienkowe Tubądzin Touch

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych płytek łazienkowych Twoje pomieszczenie zyskuje wyjątkowy efekt. Płytki łazienkowe Tubądzin Touch, dostępne w kolorze bieli oraz w odcieniach zieleni to matowy produkt o rektyfikowanych krawędziach. Prostokątny kształt oraz matowy efekt zapewniają funkcjonalność oraz ponadczasowo modny efekt, niezależnie od zmieniających się trendów. Podaruj swojej łazience niezwykły efekt świeżości dzięki płytkom w odcieniach zieleni. Poczuj się w niej jak w tropikalnym raju. Efektowne, a jednocześnie proste i łatwe do utrzymania w czystości płytki Tubądzin Touch wykazują się uniwersalnością, dzięki której z łatwością dopasujesz je do wielkości i nasłonecznienia swojej łazienki. Efekt wizualny doskonale prezentuje się, gdy produkt zestawiony zostanie z wielkoformatowymi płytkami o strukturze kamienia naturalnego, betonu lub z płytkami drewnopodobnymi. Wybierz wysoką jakość w atrakcyjnej formie. Niech Twoja łazienka zachwyca świeżą zielenią każdego dnia.

FAQ:

Czy płytki Tubądzin Touch odpowiednie są do małej łazienki?

Dzięki standardowemu rozmiarowi oraz prstokątnym kształtom płytki z kolekcji Touch świetnie sprawdzają się w małych łazienkach. Wybierz przeważającą ilość jasnych płytek, traktując ciemną zieleń jako dodatek.

Który kolor z kolekcji wybrać do wnętrza kabiny prysznicowej?

We wnętrzu kabiny prysznicowej zdecydowanie sprawdzi się zestawienie dwóch kolorów. Może być to zieleń i mięta lub mięta i biel. Całość małej kabiny prysznicowej warto optycznie powiększyć, stosując białe płytki Tubądzin Touch. Możesz zestawić je z płytkami szarymi, grafitowymi lub drewnopodobnymi z innej kolekcji.

Czy płytki z kolekcji Touch przeznaczone są do użytku na zewnątrz pomieszczeń?

Płytki Tubądzin Touch doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach. Przeznaczone są do użytku we wnętrzach. Dzięki swojej strukturze oraz kolorystyce zdecydowanie pasują do pomieszczeń. Stosuj je w łazience, możesz położyć je również w kuchni. Nie używaj ich na zewnątrz pomieszczeń.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3