W naszym sklepie znajdziesz niezwykle rozbudowaną ofertę płytek z serii Fioranese Ghiaia. Produkt ten idealnie nadaje się do wykończenia wnętrza Twojego mieszkania, ale dzięki możliwości położenia płytek również na zewnątrz – ożywi również balkony oraz tarasy. Fioranese Ghiaia to seria doskonale imitująca lastryko, która nada oryginalności i kolorytu w pomieszczeniach oraz na zewnątrz. Oferta naszego sklepu pozwala na wybór zarówno kolorystyki jak i rozmiarów. Dzięki temu możesz dopasować zakup do swoich potrzeb oraz wymagań.

FIORANESE GHIAIA – Wysoka jakość – Niezwykły efekt wizualny

Jedną z nowych propozycji od włoskiego producenta Fioranese jest kolekcja płytek GHIAIA. Jest to połączenie oryginalnego efektu wizualnego oraz wysokiej jakości wykonania. Cechą charakterystyczną kolekcji są małe oraz duże kamyczki, które ożywią wygląd każdego pomieszczenia. Seria imitująca lastryko świetnie nada się do położenia zarówno na podłodze – jak i na ścianach. Dzięki rektyfikowanych krawędziach jest możliwość uzyskania gładkiej, jednolitej powierzchni. Autorem kolekcji jest Luigi Romanelli dla Fio, którego hasłem przewodnim było: “Pebbles have a soul too”, co w wolnym tłumaczeniu oznacza: “Kamyki również mają duszę”.  Seria jest idealna dla osób, które stosują nietuzinkowe rozwiązania i podążają za najnowocześniejszymi trendami w aranżacji wnętrz.

FIORANESE GHIAIA – Możliwości / Kolorystyka

Możliwość łączenia ze sobą małych i dużych rozmiarów płytek pozwala osiągnąć niezwykły urok. Bazowo płytki z serii GHIAIA występowały w trzech podstawowych kolorach:

 • Bianco
 • Grigio
 • Grafite

We wszystkich trzech wersjach występują wstawki w postaci niebieskich kamyków, które mają za zadanie imitować zjawiskowy wygląd głębin morza. Pozwala to osiągnąć wrażenie delikatnego dotyku wody zaraz po wejściu do pomieszczenia.

FIORANESE GHIAIA – Parametry Techniczne

Kolekcja płytek występuje w dwóch podstawowych rozmiarach:

 • 30 x 30cm
 • 60 x 60cm
 • Seria specjalna FIORANESE GHIAIA Maxi Bianco 120 x 260cm

GHIAIA 60 x 60 cm Mat & Poler

 1. Kolor: Bianco, Grigio, Grafite
 2. Sztuk w opakowaniu: 4
 3. Ilość Metrów Kwadratowych w opakowaniu: 1,44
 4. Waga opakowania: 31,5kg
 5. Grubość: 10 mm

GHIAIA 30 x 30 cm Mat

 1. Kolor: Bianco, Grigio, Grafite
 2. Sztuk w opakowaniu: 12
 3. Ilość Metrów Kwadratowych w opakowaniu: 1,08
 4. Waga opakowania: 21,5kg
 5. Grubość: 10 mm

GHIAIA 120 x 260 cm Mat

 1. Kolor: Bianco, Grigio, Grafite
 2. Sztuk w opakowaniu: 1
 3. Ilość Metrów Kwadratowych w opakowaniu: 3,12
 4. Grubość: 6 mm

FAQ:

Jaka jest cena płytek Fioranese Ghiaia?

W naszym sklepie ceny podajemy za każdy metr kwadratowy płytek. Ceny zaczynają się od 314 złotych a kończą nawet na 1382 złotych za metr kwadratowy. Cena jest uzależniona przede wszystkim od rozmiaru płytki oraz jej wykończenia. Należy pamiętać, że można mieszać rozmiary płytek dla uzyskania ciekawego efektu końcowego.

Seria Fioranese Ghiaia – Dla kogo?

Płytki przeznaczone są przede wszystkim dla osób, które cenią sobie oryginalność i nowoczesność. Małe oraz duże kamyki nadadzą pomieszczeniom niepowtarzalności. Seria jest idealna do stosowania w nowoczesnych mieszkaniach oraz biurach. Możliwość uzyskania jednolitej powierzchni nadaje pomieszczeniom niepowtarzalnego stylu.

Jak zamówić płytki Fioranese Ghiaia?

Wybierając nasz sklep możesz zamówić produkt w każdych ilościach. Wystarczy odnaleźć interesujący produkt na stronie internetowej i złożyć zamówienie. Warto jednak najpierw skonsultować się z naszymi specjalistami. Pomogą oni dopasować najlepszą konfigurację, sprawdzą dostępność produktu na stanach magazynowych. Rozmowa z konsultantem pozwoli również na negocjację najlepszej ceny, jaką możemy zaoferować.

Dlaczego warto zamówić płytki w naszym serwisie?

Produkty oferowane w serwisie plytki.pl wytwarzane są przez najlepszych producentów. Nie ma tutaj miejsca na końcówki magazynowe czy towary niskiej jakości. Każdy towar sprowadzony przez doświadczonych specjalistów jest dodatkowo pieczołowicie sprawdzany na magazynie. Dopiero po upewnieniu się, że wszystko jest w porządku – wysyłamy towar do klienta.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18