Ponadczasowy styl i charakter płytek kolekcji apavisa zinc

Płytki należące do kolekcji apavisa zinc wyróżniają się na tle innych przede wszystkim bardzo oryginalną estetyką. Ponadto cechuje nietuzinkowa gama kolorystyczna, a w szczególności akcenty turkusowe. Zastosowany turkus nie tylko podnosi estetykę płytek, lecz także nadaj im szlachetności oraz klasycznego wyglądu. Dlatego też wybierając płytki z kolekcji apavisa zinc green można stworzyć w swoim domu królewskie wnętrze. Jest to kolekcja dedykowana w szczególności wewnętrzną klasycznym, w których widnieją także inne elementy oraz nawiązania do stylu klasycznego. Jednakże płytki zinc apavisa są jednocześnie stosunkowo uniwersalny i doskonale wpiszą się także w pomieszczenia nowoczesne. Zwłaszcza w przypadku, kiedy dobierze się stonowaną barwę kolorystyczną na ścianach. Kolekcja zinc green apavisa jest szczególnie bardzo dekoracyjna dlatego może być głównym akcentem estetycznym w każdym pomieszczeniu. Jednocześnie w takich sytuacjach eliminuje się konieczność stosowania dodatkowych dekoracji czy też aranżacji ściana. Wówczas wystarczy zastosować tylko proste rozwiązania, a także postawić na stonowane i neutralne kolory, aby jednocześnie uzyskać niepowtarzalne efekty.

Innowacyjne rozwiązania i unikalna estetyka apavisa zinc green

Cechą szczególną kolekcji płytek apavisa zinc jest jej motyw przewodni, czyli nawiązanie do metalu. Dzięki talerz płytki cechują się niezwykle nowoczesnym designem oraz niepowtarzalnym wykończeniem. Elitarny i zachwycający wygląd zdrowia, że płytki apavisa zinc green
zinc apavisa nie mają konkurencji na rynku. Co więcej dużą zaletą płytek zinc green apavisa jest ich bardzo niska nasiąkliwość cieczy. Jest to właściwość, która sprawia, że płytki nie ulegają zabrudzeniu, gdyż nie przywierają zanieczyszczeń do swojej powierzchni. Dzięki temu można zredukować ilość wykorzystywanych środków i detergentów do czyszczenia. Jest to zatem rewelacyjnie rozwiązanie dostosowane do potrzeb alergików, a także osób szczególnie dbających o środowisko naturalne i ograniczających wykorzystywanie chemikaliów.

Idealne wykończenie płytek z kolekcji zinc apavisa

Dzięki temu, że płytki z kolekcji zinc green apavisa poddane zostały procesowi rektyfikacji to ich krawędzie są idealnie równe. Rektyfikacja to nowoczesny proces obróbki mechanicznej płytek, który ma na celu maksymalne zbliżenie do siebie rozmiarów poszczególnych egzemplarzy płytek. Jest to niezbędne w przypadku, kiedy klienci pragną uzyskać nowoczesne efekty aranżacyjne. Dzięki rektyfikacji fugi mogą być niezwykle cienkie, przez co podłoga wygląda jak jedna tafla. Robi to szczególnie duże wrażenie w przypadku wnętrz o dużej powierzchni. Przez co płytki należące do kolekcji apavisa zinc cechuje matowe wykończenie. Dzięki temu są one antypoślizgowe, a także można je stosować w takich pomieszczeniach jak łazienka, korytarz czy coś kuchnia. Szerokie zastosowanie sprawia, że jest to model niezwykłe uniwersalny, wykorzystywany w bardzo zróżnicowanych sytuacjach, także w pomieszczeniach publicznych.

FAQ:

Czy isistnie minimalna ilość zamówienia płytek kolekcji apavisa zinc?

Jedynym ograniczeniem co do minimalnej ilości zamówienia jest to, że nie ma możliwości zakupu mniej niż jednego opakowania płytek.
Czy płytki apavisa zinc green są rektyfikowane?
Tak, cała kolekcja płytek zinc apavisa poddana została procesowi rektyfikacji, przez te poszczególne egzemplarze charakteryzują się niezwykle zbliżonymi rozmiarami. Są to zatem płytki bardzo wysokiej jakości, spełniające najwyższe normy architektoniczne.

Czy podczas czyszczenia płytek można stosować w silne detergenty?

Ze względu na bardzo niską nasiąkliwość cieczy w przypadku płytek z kolekcji zinc green apavisa możliwe jest stosowanie nawet bardzo silnych środków czyszczących oraz innych substancji. Jednakże wysoka jakość wykończenia powierzchni płytek w sprawie, że usuwanie z niej zabrudzeń jest bardzo proste. Tym samym eliminuje to konieczność korzystania z dodatkowych środków czyszczących czy też silnych detergentów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20