Quintessenza confetti – płytki do każdego wnętrza

Quintessenza confetti wyróżniają się znakomitą estetyką w stylu lastryko. Lastryko po wielu latach triumfalnie powraca do wnętrz. Coraz częściej motyw ten wykorzystywany jest przez projektantów. Kolekcja płytek Quintessenza confetti jest wyjątkowa dzięki połączeniu drobinek granitu, marmuru oraz barwników. W ten sposób płytki dostępne są w bardzo wielu wariantach kolorystycznych. Zarówno tło jak i drobinki kamieni poddane zostały wybarwieniu. Pozwoliło to na uzyskanie doskonałego efektu wizualnego. Co więcej kolekcja płytek jest bardzo efektownym sposobem wykończenia wnętrz. Pozwala także na łatwe utrzymanie podłogi w czystości.

Quintessenza confetti – najwyższa jakość oraz staranność wykonania

Płytki w stylu lastryko są bardzo oryginalną opcją w zakresie aranżacji wnętrz niekonwencjonalnych oraz nieszablonowych. Ze względu na swoje właściwości płytki idealnie Sprawdzają się zwłaszcza w łazienkach oraz kuchni. Wzór idealnie wypełni każdy nowoczesne wnętrze. Co więcej dzięki wysokiej jakości wykonania płytki są niezwykle odporne na działanie niekorzystnych warunków zewnętrznych. Dzięki temu są wyjątkowo odporne na częste użytkowanie, działanie wilgotności oraz na zabrudzenia. Ze względu na matową powierzchnię płytki z łatwością można czyścić z wykorzystaniem delikatnych detergentów myjących. Łatwe utrzymanie płytek w czystości jest zatem jedną z ich największych zalet. Ponadto kolekcja może być wykorzystywana także w przypadku tych wnętrz, które poddawane są bardzo intensywnej eksploatacji. Mogą to być między innymi korytarze. Kolekcja płytek Quintessenza confetti pasuje w szczególności do klasycznych aranżacji. Jednak dzięki zróżnicowanej kolorystyce oraz zastosowaniu bogatej gamy pigmentów płytki mogą idealnie komponować się niemalże w każdym wnętrzu. Mogą stać się również podstawą do nieszablonowych aranżacji. Ważne jednak, aby podczas aranżacji z wykorzystaniem płytek z motywem lastryko zachować pewien umiar. Wnoszą one do wnętrza wysoki poziom dynamizmu oraz szaleństwa. Tym samym idealnie komponują się ze stonowanym i ścianami oraz meblami bez przesadnych wzorów. W ten sposób tworzy się ekskluzywną oraz nowoczesną przestrzeń.

Innowacyjna kolekcja płytek Quintessenza confetti

Quintessenza confetti to wyjątkowa kolekcja płytek, która wygląda nieszablonowo w każdym wnętrzu. Co więcej płytki te charakteryzują się zróżnicowanymi efektami estetycznymi. Ich dużą zaletą są idealnie wyprofilowane brzegi. Wynika to z faktu, że płytki poddane zostały procesowi rektyfikacji. Jest to dodatkowa obróbka mechaniczna krawędzi, prowadząca do ujednolicenia ich brzegów. Efektem są idealne wymiary płytek, za sprzyja ich prostemu układaniu. W takiej sytuacji można zastosować tylko bardzo niewielką ilość fugi, co jest pożądane zwłaszcza w przypadku nowoczesnych aranżacji wnętrz.

FAQ:

Czy płytki Quintessenza confetti pasują do pokoju dziecięcego?

Oczywiście, kolekcja Quintessenza confetti jest na tyle uniwersalne, że doskonale wpisać ją można w charakter wnętrza pokoju dziecięcego. Z pewnością dzieci docenią unikalny wzór estetyczny płytek, a także ich dynamikę. Płytki pasują zarówno do stonowanych jak i nieco bardziej ekstrawaganckich ścian. Można wykorzystać również tapety z naturalnymi wzorami czy też odniesieniem do świata przyrody.

Jaki jest czas oczekiwanie na zamówione płytki?

Czas oczekiwania jest różny, zależy on głównie od ilości danych płytek na stanie magazynowym. W przypadku ich niedoboru klienci muszą liczyć się z koniecznością oczekiwania kilku dni dłużej. Natomiast wszystkie informacje na temat planowanego terminu doręczenia płytek do klienta zostaną przesłane mailem lub powiadomieniem SMS. Zatem klienci mogą cały czas na bieżąco śledzić historię ich przesyłki.

Czy płytki Quintessenza confetti można stosować w miejscu intensywnie uczęszczanym?

Kolekcja Quintessenza confetti wyróżnia się bardzo wysoką odpornością na użytkowanie. Tym całym płytki te mogą być zastosowane nawet w takich miejscach, gdzie występuje intensywny natężenie ruchu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8