Nowoczesne płytki z kolekcji  Nowa Gala Mirador

Nowa Gala Mirador to wysublimowana kolekcja płytek, która dopasowana jest do nowoczesnych jak i klasycznych wnętrz. Kategorię tworzą płytki o różnych wymiarach, przez co z łatwością można dobrać ich wielkość do swoich potrzeb oraz wielkości swojego wnętrza. Płytki z kolekcji Nowa Gala Mirador wyróżniają się ponadczasowym, minimalistycznym designem. Przez co każdy egzemplarz płytki cechuje się zróżnicowanym nasyceniem odcieni. Daje to bardzo naturalny efekt kamienia. Niezależnie od sposobu układania płytek z kolekcji Nowa Gala Mirador uzyskać można podłogę przypominającą jednolitą taflę. Tego typu efekt pożądany jest zwłaszcza w nowoczesnych wnętrzach.

Doskonale wygląda również w niewielkich przestrzeniach, gdyż w ten sposób można optycznie powiększyć każde wnętrze. Ponadczasowy design płytek z kolekcji Nowa Gala Mirador sprawia, że dostosowują się one do wnętrz w różnych stylach. Ponadto ich naturalna barwa kolorystyczna sprawie, że idealnie komponują się zarówno z surowym drewnem, ceglanym murem, naturalnym kamieniem, jak również z wieloma innymi fakturami. Płytki te pięknie prezentują się także w zestawieniu z białymi meblami, tworząc w ten sposób niezwykle nowoczesną i przestronną przestrzeń. Mogą być także z sukcesem wykorzystywane w przypadku nowoczesnych wnętrz ze względu na ich uniwersalny charakter.

Nowa Gala Mirador – praktyczne i przestronne wnętrza

Nowa Gala Mirador to wyróżniająca się kolekcja przede wszystkim swoim minimalizmem oraz szlachetnym wykończeniem. Płytki cechują się bardzo ciekawym wzornictwem, które stylizowane jest na naturalny kamień. Odcienie pojawiające się na płytkach sprawiają, że zabrudzenia lub kurz są znacznie mniej widoczne. Tym samym eksploatacja płytek z kolekcji Nowa Gala Mirador jest bardzo prosta. Płytki cechują się również szczególną fakturą, dzięki której ich czyszczenie jest bardzo łatwe. Nie wymaga szorowania, ani też wykorzystywania silnych środków czyszczących. Szczególną zaletą płytek kolekcji Nowa Gala Mirador jest ich wytrzymałość na użytkowanie oraz nacisk.

Ze względu na wysoką trwałość oraz jakość wykonania płytki te mogą być wykorzystywany nawet w przypadku wnętrz, gdzie panuje stosunkowo wysokie natężenie ruchu. Mogą to być między innymi korytarze hoteli, hole, ale również miejsca w budynkach administracji publicznej. Wszystkie płytki z kolekcji Nowa Gala Mirador zostały poddane procesowi rektyfikacji. Polega to na objęciu płytek dodatkową obróbką w wyniku której płytki zyskują idealnie równe krawędzie. Sprawia to, że każdy pojedynczy egzemplarz płytki z kolekcji jest identyczny jak pozostałe. Dzięki temu układanie płytek jest dużo prostsze oraz możliwe jest stosowanie węższej głównej. Daje to także możliwość stworzenia jednolitej powierzchni.

FAQ:

Czy płytki Nowa Gala Mirador pasują do nowoczesnych wnętrz?v

Nowa Gala Mirador to jedna z najbardziej nowoczesnych kolekcji dostępnych w asortymencie. Wyróżnia się innowacyjnością, minimalizmem oraz nowoczesnym charakterem. Tym samym płytki te idealnie pasują do nowoczesnych przestrzeni. Rektyfikacja może zatem bardzo pozytywnie wpłynąć na ostateczny efekt po ułożeniu płytek w pomieszczeniu. Równe krawędzie pozwalają na zastosowanie niewielkie ilości fugi, co przekłada się także na szybkość montażu płytek. Cała kolekcja Nowa Gala Mirador wyróżnia się również niezwykle stonowanym charakterem, dzięki czemu z łatwością można dopasować do niej meble, a także inne elementy wyposażenia wnętrz.

Czy można uzyskać rabat przy zakupie płytek?

Przy zakupie większych partii płytek możliwe jest uzyskanie atrakcyjnych rabatów. Są one indywidualnie ustalane na podstawie ilości zamówionych płytek. W przypadku większych zamówień należy zatem kontaktować się indywidualnie w celu uzyskania rabatu.

Czy można oddać zamówiony towar?

Tak, klienci mają możliwość odstąpienia od umowy w przeciągu 14 dni od jej zawarcia. W tym celu konieczne jest przesłanie formularza odstąpienia od umowy, a także dostarczenia towaru w nienaruszonej postaci.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18