Fioranese Schegge Cenere – niepowtarzalny design

Fioranese Schegge Cenere jest wyjątkową kolekcją płytek w stylu lastryko. Styl ten idealnie wkomponowuje się w charakter oraz stylistykę nowoczesnych wnętrz, opartych na surowym wykończeniu. Z kolei sam styl lastryko staje się coraz bardziej popularny zwłaszcza w innowacyjnych i nowoczesnych aranżacjach. Początkowo jednak uważany był za tani materiał wykorzystywany do budowania schodów, a także innych elementów wielkopowierzchniowych. Natomiast wraz z intensywnym rozwojem technologicznym oraz powrotem mody industrialnej – płytki lastryko ponownie stały się bardzo popularne. Cała kolekcja wyróżnia się dużym zróżnicowaniem kolorystycznym. Płytki dostępne są zarówno w wersji szarych płytek lastrykowych zawierających okruchy granitu i marmuru. Jednak obok tego dostępne są także egzemplarze z szeroką gamą kolorystyczną.

Fioranese Schegge Cenere do nowoczesnych wnętrz

Fioranese Schegge Cenere to kolekcja, które może wzbogacić w każde wnętrze. Płytki lastryko podkreślają estetykę każdego nowoczesnego wnętrza, które jest w stylu surowym, industrialnym lub posiada nutę retro. Płytki te wykorzystać można między innymi w kuchni, łazience, ale także korytarzu. Są one bardzo wytrzymałe zarówno na dużą wilgotność, zabrudzenia oraz częste użytkowanie. Barwione wersje płytek lastryko dostępne są w odcieniach purpury, szarości, a także czerń. Tym samym z łatwością każdy klient może dobrać wersje kolorystyczne do charakteru swojego wnętrza.

Jak urządzić przestrzeń z płytkami Fioranese Schegge Cenere?

Fioranese Schegge Cenere są niezwykle modnym wykończeniem każdego wnętrza. Moda na lastryko to także poszukiwanie ciekawych pomysłów aranżacji wnętrz. Płytki wyglądają fenomenalnie między innymi w połączeniu z takimi materiałami jak drewno czy szkło. Tym samym można stworzyć wraz z nimi aranżacje w stylu glamour. Są to produkty bardzo odporne na działanie niekorzystnych warunków zewnętrznych, a także na intensywne użytkowanie. Doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach najczęściej użytkowanych. Może być to zatem kuchnia, łazienka, ale także korytarz. Dla zwiększenia wygody i precyzji podczas układania płytek zostały one poddane specjalnemu procesowi rektyfikacji. Polega to na realizowaniu dodatkowej obróbki mechanicznej. Dzięki czemu podczas układania można zastosować bardzo niewielką ilość fugi, co przekłada się bezpośrednio na uzyskany efekt kolorystyczny. Zatem kolekcja ta polecana jest również dla klientów, którzy pragną stworzyć niemalże idealną jednolitą tafle podłogi bez nadmiernie grubych i intensywnych fug pomiędzy poszczególnymi egzemplarzami płytek.

FAQ:

Ile płytek należy zamówić do pokoju o powierzchni 15 m²?

Zgodnie z praktyką budowlaną konieczny jest zakup większej ilości płytek aniżeli wynosi powierzchnia danego pomieszczenia. Wynika to z faktu, że płytki zwłaszcza w rogach oraz przy ścianach wymagają nierzadko docinania, aby dopasować je do wielkości wnętrza. Tym samym pojawiają się odpady, stanowiące nadwyżkę. Ilość koniecznej do zakupienia nadwyżki zależy między innymi od sposobu układania płytek, ale także od ich wielkości. Zaleca się jednak, aby kupować co najmniej 10% więcej produktu aniżeli wynosi powierzchnia wnętrza. Tym samym w przypadku, kiedy pokój posiada 15 m² wówczas zaleca się zakup co najmniej 17 m² płytek.

Czy można zwrócić towar?

Oczywiście, każdy klient ma prawo do zwrotu towaru jednak musi to uczynić w ciągu 14 dni od jego zakupu. Niezbędne jest także przesłanie na nasz adres z formularza odstąpienia od umowy. Na tej podstawie klient może liczyć na zwrot środków finansowych po tym jak zwrócić zakupiony towar.

Jak długo trzeba czekać na dostawę?

Czas oczekiwania na zakupioną kolekcje płytek zależy przede wszystkim od ilości zamówienia. Jeżeli w stanie magazynowym znajduje się wystarczająca ilość płytek wówczas klient otrzymuje je w ciągu kilku dni od zamówienia. Natomiast w sytuacji, kiedy ilość płytek jest zbyt mała na stanie magazynowym wówczas czas oczekiwania wydłuża się o kolejne kilka dni.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 24