Nowoczesne płytki gres walks 1.0 o wzorze kamienia

Nowoczesna kolekcja płytek floor gres walks 1.0 pozwala stworzyć harmonijne wnętrze. Szlachetne wzory kamienia o delikatnym piaskowym wzorze oraz delikatnie matowym wykończeniu sprawiają, że podłoga zachwyca swoją unikalnością. Płytki gres white opierają się na motywie naturalnego kamienia. Tym samym mogą one stanowić idealne tło dla żywych kolorów ścian czy też mebli. Ponadto można stosować je we wszystkich pomieszczeniach, na przykład w kuchni, łazience czy też w korytarzu. Mają one bardzo niską nasiąkliwość, przez co nie chłoną zanieczyszczeń z zewnątrz. Cała kolekcja płytek floor gres walks 1.0 oparta została na ponadczasowym motywie kamienia. Wszystkie materiały budowlane, które bliskie są naturze okazują się wiecznie modne i ponadczasowe. Ponadto kamień to materiał wykorzystywany w budownictwie od samych początków ludzkości. Mimo przemijania wieków nie ulega on zniszczeniu ani też jakikolwiek deformacjom. Świadczy to zatem o niezwykłej trwałości kamienia, a także jego odporności na uszkodzenia jak i urazy mechaniczne.

Dlatego też kamień uważany jest za jeden z najbardziej praktycznych, a jednocześnie ponadczasowych materiałów. Tym samym znalazł on swoje zastosowanie także w zakresie motywów dekoracyjnych płytek. Dzięki czemu płytki gres white w niezwykle wierny sposób imitują naturalny kamień, oddając jego urok oraz piękno. Tworzy to ponadczasowy charakter, a także niezwykłe wrażenia estetyczne. Dodatkowo do jednego pomieszczenia można wybrać na przykład dwa odcienie płytek imitujących kamień. Jest to jeden ze sposobów architektonicznych na optyczne powiększenie wnętrza. Co więcej kolekcja płytek floor gres walks 1.0 udowadnia, że kamień nie musi być tylko szary lub nieciekawy. Odważne i nietuzinkowe przetarcia, urozmaicony rysunek kamienia, a także niespotykana księżycowa struktura sprawiają, że gres white nie ma konkurencji na rynku. W szczególności zachwycające są drobnoziarniste elementy dekoracyjne, które tworzą nieregularne rysy oraz zdobienia, które przypominać mają naturalny kamień. Bardzo urokliwe są także przetarcia, które w niezwykły sposób odbijają światło tworząc refleksy.

Szerokie zastosowanie płytek floor gres walks 1.0

Kolekcja gres white te płytki o kwadratowych taflach, które idealnie mogą dopasować się do każdego wnętrza. Są one dostępne zarówno w jasnej jak i ciemnej wersji, przez co można uzyskać bardzo zróżnicowany efekty architektoniczne. Struktura płytek w nietuzinkowy sposób odbija światło, przez co powierzchnia do złudzenia przypomina kamień naturalny. Ciekawa kolorystyka doskonale także wpisuje się w nowoczesne trendy architektoniczne oraz aktualnie panującą modę na wnętrza. Dużą zaletą jest także to, że płytki floor gres walks 1.0 i zostały poddane procesowi rektyfikacji. Dzięki czemu uzyskały one idealnie gładkie brzegi, a także identyczne rozmiary w przypadku poszczególnych wariantów. Rektyfikacja umożliwia ponadto uzyskanie efektu jednolitej podłogi, która nie jest przerywana dużą ilością  fug. Dlatego są to idealne płytki do nowoczesnych wnętrz.

FAQ:

Jak długo trzeba czekać na płytki gres white?

Realizacja zamówienia następuje natychmiast po otrzymaniu zapłaty w przypadku wyboru przelewu elektronicznego. Niewielkie partie zamówionego towaru wysyłane są niemalże natychmiast, Natomiast w przypadku większych zamówień zazwyczaj czas oczekiwania się wydłuża.

Czy płytki floor gres walks 1.0 można zakładać w kuchni?

Tak, wszystkie płytki z kolekcji gres white mogą być przeznaczone do kuchni, lecz także do łazienki, salonu czy też na korytarz. Są one bardzo odporne na częste użytkowanie, a także charakteryzują się niską nasiąkliwością. Dzięki temu nie ochłonął one zanieczyszczenie z zewnątrz, a ponadto można je w prosty sposób czyścić.

Czy można zwrócić zamówiony towar?

Tak, możliwy jest zwrot zamówionego towaru w ciągu 14 dni od zawarcia umowy. W takich sytuacjach niezbędne jest wypełnienie formularza odstąpienia od umowy oraz wysłania go na adres mailowy lub tradycyjną pocztą.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 36

Outlet
Czytaj dalej

Płytki Floor Gres WALKS 1.0 BEIGE mat 30×60 728757

285,00  / m2