Tubądzin Fair – kolekcja nawiązująca do natury

Tubądzin Fair to innowacyjna kolekcja płytek, która bezpośrednio nawiązuje do estetyki kamienia. Płytki imitujące kamień cieszą się współcześnie bardzo dużym zainteresowaniem architektów oraz projektantów wnętrz. Mają one niepowtarzalny charakter, wprowadzając do pomieszczeń klasę, elegancję oraz luksusowy wygląd. Ponadto płytki imitujące kamień są niezwykle trwałe i odporne na czynniki zewnętrzne. Mogą być wykorzystywane zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Nawiązanie do naturalnej estetyki kamienia sprawia, że płytki idealnie współgrają z innymi naturalnymi surowcami, na przykład takimi jak drewno, cegła.

Doskonale komponują się zarówno z białymi meblami, jak również z meblami w kolorze naturalnego drewna. Jest to zatem ogromna zaleta płytek z kolekcji Tubądzin Fair, gdyż możliwości aranżacyjne tychże produktów są bardzo szerokie. Nie bez znaczenia jest także fakt, że cała kolekcja wyróżnia się niespotykanymi walorami estetycznymi. Niewielkie drobinki, nawiązujące do struktury naturalnego kamienia budują niestandardowy oraz jednoznaczny charakter płytek. Co więcej drobinki te odbijają światło, tworząc świetlne refleksy nie tylko na powierzchni płytek, lecz także w całym wnętrzu. Jest to za ten efekt niezwykle pożądanym zwłaszcza we wnętrzach w stylu nowoczesnym oraz glamour.

Płytki Tubądzin Fair w nowoczesnych wnętrzach

Płytki z kolekcji Tubądzin Fair poddane zostały rektyfikacji, aby na tej podstawie wyrównać ich krawędzie. Równe brzegi poszczególnych egzemplarzy płytek sprawiają, że z łatwością można je układać. Co więcej istnieje wówczas możliwości stosowania jedynie minimalnej ilości fugi. Dlatego montując płytki Tubądzin Fair w swoim wnętrzu można uzyskać jednolitą taflę podłogi. Jak wygląda to niezwykle imponująco zwłaszcza w przypadku większych wnętrz, które osiągają wówczas nowoczesny charakter oraz niepowtarzalny styl. Jednakże rektyfikacja płytki prezentuje się także świetnie w przypadku małych pomieszczeń, takich jak łazienka czy też korytarz.

Mała ilość fugi jest także bardzo praktycznym rozwiązaniem, gdyż wówczas nie trzeba poświęcać dużej ilości na sprzątanie oraz czyszczenie fug. Można tym samym zaoszczędzić sporo czasu, a także unikać korzystania z kosztownych czy też silnych środków czyszczących fugi. Płytki z kolekcji Tubądzin Fair to także wysoka jakość wykonania, gwarantująca łatwe utrzymanie porządku oraz idealnej czystości. Ze względu na niejednoznacznym kolorystykę płytek z kolekcji Tubądzin Fair zabrudzenia okazują się znacznie mniej widoczne. Dzięki czemu sprzątanie nie jest uciążliwe. Wysoka jakość połączona z niezwykłymi walorami estetycznymi to cechy wyróżniające płytki z kolekcji Tubądzin Fair. Wykorzystując je do aranżacji swoich wnętrz można uzyskać doskonałe efekty oraz stylowe wykończenie. Jednocześnie płytki te są wyrazem niezwykłej trwałości, przez co mogą służyć przez długie lata.

FAQ:

Czy płytki Tubądzin Fair można układać w łazience?

Dzięki wysokiej jakości wykonania cała kolekcja płytek Tubądzin Fair idealnie sprawdza się w przypadku łazienki. Płytki są w pełni odporne na działanie wilgoci, zalegającej cieczy, a także detergentów. Tym samym w pomieszczeniu takim jak łazienka nie dojdzie do ich uszkodzenia. Jednocześnie dzięki niepowtarzalnej fakturę płytki zapewniają antypoślizgowość, a także wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa.

Czy płytki są rektyfikowane?

Tubądzin Fair jest kolekcją płytek poddaną w pełni procesowi rektyfikacji. Dzięki temu zwiększa się komfort podczas montażu płytek, a ponadto uzyskuje się dodatkowe walory estetyczne. Proces rektyfikacji zwiększa zatem jakość oraz wartość płytek, przekładając się jednocześnie na wyższe możliwości aranżacyjne w każdym pomieszczeniu.

Czy płytki z kolekcji Tubądzin Fair można ułożyć na tarasie?

Oczywiście, Tubądzin Fair jest kolekcją wypełni mrozoodporność, dlatego też płytki można z sukcesem wykorzystać na tarasie, lecz również na balkonie czy też schodach zewnętrznych, zgodnie z własnymi potrzebami.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4