Innowacyjne płytki Nowa Gala to wyroby przeznaczone przede wszystkim do wykończenia nowoczesnych, minimalistycznych i loftowych wnętrz. Wszechobecne odcienie szarości na płytkach tego producenta oraz ogromna różnorodność rozmiarów sprawia, że każdy klient odwiedzający nasz sklep Internetowy dobierze płytki Nowa Gala do swoich indywidualnych potrzeb. Sprawdź, jakie wyroby tej marki sprzedajemy oraz na jaki wydatek musisz się przygotować.

Płytki Nowa Gala – co je wyróżnia?

Chcesz wiedzieć, czym wyróżniają się produkty marki Nowa Gala? Gres to przede wszystkim kwintesencja wytrzymałości i ponadczasowego stylu. Najwyższej jakości surowce wykorzystane do produkcji tych płytek oraz nowoczesne zaplecze technologiczne jest gwarancją, że wszystkie sprzedawane płytki Nowa Gala będą służyć po zamontowaniu przez wiele lat.

Nowa Gala Gres – gdzie można go zamontować?

Płytki Nowa Gala można zamontować niemal w każdym pomieszczeniu w swoim domu. Wyroby tego producenta doskonale nadają się zarówno do kuchni, łazienek, jak i do przedpokoju. Jeśli chcesz, aby wnętrze Twojej nieruchomości nabrało ponadczasowego charakteru oraz stało się eleganckim miejscem, koniecznie wybierz produkty Nowa Gala.

Płytki Nowa Gala – rozmiary i style

Ponadczasowe płytki Nowa Gala – gres techniczny występują w wielu różnych rozmiarach. Przeglądając ofertę naszego sklepu Internetowego, możesz natknąć się na wyroby w rozmiarach 60 x 120 cm, 60 x 60 cm, 30 x 60 cm, 30 x 80 cm i wiele innych. Tak duży wybór sprawia, że zawsze wybierzesz coś dla siebie. Dlaczego producent zdecydował się na stworzenie linii płytek – gresu technicznego w tak wielu rozmiarach? Głównie po to, aby każdy konsument miał możliwość dopasowania ich do wielkości pomieszczenia, ułatwiając ich układanie.

Nowa Gala Mirador i Neutro – ponadczasowe odcienie szarości

Czym charakteryzują się produkty marki Nowa Gala? Gres występuje najczęściej w odcieniach szarości lub beżu. Co ciekawe, płytki Mirador i Neutro to dwie główne linie tego producenta cieszące się ogromną popularnością wśród konsumentów. Jeśli chcesz stylowo urządzić wnętrze swojego domu lub mieszkania i kochasz minimalizm – te płytki Nowa Gala są właśnie dla Ciebie! Postaw na wysoką jakość materiałów wykończeniowych oraz ogromny wybór kolorów. W naszym sklepie na pewno znajdziesz gres, który spełni w 100% Twoje oczekiwania.

SEKCJA FAQ

Ile kosztują płytki Nowa Gala?

Ceny płytek Nowa Gala z serii Mirador i Neutro są różne. Za materiał w najmniejszych arkuszach zapłacisz już od 85 złotych za metr kwadratowy. Nieco większe kafelki kosztują już około 105 złotych za metr kwadratowy. Jak widać, ceny wyrobów tego producenta nie są wygórowane, dlatego jeśli szukasz oszczędności, koniecznie zainteresuj się tą ofertą.

W jakich rozmiarach dostępne są płytki Nowa Gala?

Płytki Nowa Gala dostępne są najczęściej w rozmiarach 60 x 60 cm, 30 x 60 cm oraz 60 x 120 cm. Oczywiście w naszej ofercie produktów tego producenta znajdziesz też inne rozmiary, które pozwolą Ci na wygodne ułożenie gresu na podłogach lub ścianach.

Czy mogę zamówić hurtowe ilości płytek Nowa Gala?

Oczywiście! W naszym sklepie Internetowym możesz zamówić hurtowe ilości ceramiki Nowa Gala. Aby tego dokonać, musisz jednak skontaktować się z naszą firmą celem potwierdzenia dostępności produktu w magazynie. Co ciekawe, w tym przypadku możesz też nieco negocjować cenę zakupu, która ustalana jest indywidualnie dla ilości hurtowych.

AVENIDA (18)

CONCEPT (24)

EBRO (12)

FLAMENCO (3)

GEOTEC (15)

LUMINA (8)

MIRADOR (18)

MONDO (4)

MONOTEC (6)

NEUTRO (6)

QUARZITE (19)

SIGNUM (6)

SÓL I PIEPRZ (5)

STONEHENGE (18)

TIOGA (15)

VARIO (30)